Gülen Turizm Online Otobüs Bileti

Gülen Turizm Hakkında

Gülen Turizm

Bugün piyasada birçok otobüs firması bulunmasına rağmen sistemlerde tam sağlam çalışan ve yolcusunu huzurlu götürme adına yolculuk yaptıran firmalar azalmaktadır. Birçok firmanın belirli eksikleri olmasına rağmen Gülen Turizm müşterileri adına gelişimci ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Gülen Turizm karayollarında konforlu ve rahat yolcu taşıtabilmenin gerekli koşullarını sağlamak üzere çalışmakta ve sürekli olarak gelişimini sürdürmektedir. Hizmetin değerli ve sorunsuz bir şekilde verilmesi bundan başka sektörde alanlarla alakalı olarak iz bırakabilmek en önemli projelerdendir. Otobüslerde gelişen teknolojinin en önemli nitelikleri yer almaktadır. Bununla beraber otobüslerin gerekli bakımlardan sürekli geçirilmeleri ve yenilenmeleri durumlarına göre düzenlenmeleri yolcuların sonuna kadar haklarının korunması firma adına önemli ilkelerdendir. Gelişen teknoloji ile araçlarda multimedya sistemi hizmete alınmıştır. Bu sistemin özelliklerine gelince he yolcu koltuğunun arkasındaki düzeneklerle beraber oyun, internet, müzik ve TV da dâhil olmak üzere birçok özellikten faydalanabilmektedir. Yolcu otobüsünde bulunan bir başka özellikte açık büfe ikramlarının bulunmasıdır. Sistemde sıcak ve soğuk meşrubatlarla beraber tatlı ve tuzlu yiyeceklerin bulunması bunların belirli ve ünlü markalar olması ve gerekli hijyenlerinin sağlanmış olması bir başka detay noktasıdır.

Özellikle şehir içi servisler bu tip otobüs firmaları için son derece önemli ve doğru yapılarak güzergâhlara göre gerçekleştirilen durumdur. Gülen Turizm iç Anadolu ve her gün Ankara-İstanbul seferlerini yapmaktadır ayrıca Marmara bölgesinden birkaç şehir de yolculuk güzergâhında bulunmaktadır.

Gülen Turizm İletişim

Telefon: (0850)-532-00-66
Telefon: 02126584081
Telefon: 02126583283
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 9, Bayrampaşa, İstanbul

Gülen Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları