Gerze Güven Keklik Online Otobüs Bileti

Gerze Güven Keklik En Popüler Otobüs Seferleri


Gerze Güven Keklik Hakkında

Gerze Güven Keklik

Gerze Güven Keklik, Türkiye’nin kuzeydeki en uç noktası olan Sinop’un Gerze ilçesinde 2005 yılında Fatih Öz tarafından kurulmuştur. 14 durağa sahip olan bu firma müşteri güvenliğini, memnuniyetini ve konforunu her şeyin önünde tutmaktadır. Kurulmuş olduğu şehir olan Sinop vatandaşları tarafından sıklıkla tercih edilen bu firma kısa zamanda gösterdiği çalışma performansı ve müşteri yaklaşımı sebebiyle Türkiye illeri arasında da sıklıkla tercih edilen firmalar arasında yerini almış durumdadır. Gerze Güven Keklik konforlu, uygun fiyatlı, kaliteli ve sunduğu güvenli hizmet aracılığıyla sektörde yerini hızlıca alarak müşteri memnuniyetini kazanabilmiştir.


Gerze Güven Keklik Seferleri

Firma, Türkiye’nin pek çok bölgesine ulaşım imkânı sağlamaktadır. Sunmuş olduğu kaliteli imkanlar ve eşsiz konfor sayesinde tüm seferlerini hızlı ve güvenilir şekilde tamamlamaktadır. İzlemiş oldukları yol ve belirlemiş oldukları vizyon anlayışları sebebiyle seferlerde ilk olarak güvenliği ve konforu ön planda tutmaktadırlar. En çok tercih edilen otobüs seferleri arasında Gerze- Sultanbeyli, Gerze- Esenler (Bayrampaşa), Sinop- İstanbul, İstanbul- Sinop, Esenler (Bayrampaşa)- Gerze arası seferleri bulunmaktadır.


Gerze Güven Keklik Otobüs Filosu

Travego ve Neoplan tipli otobüsler aracılığıyla müşterilerine hizmet veren firma ortalama 10-12 yaş arası araçlarla yolculuklar yapmaktadır. Araç yaşları itibariyle yolcularına güvenli, son teknolojilere uygun veya yakın, bağlantı imkanları sunan vasıtaları kullanıcılarına sunmaktadır. Bünyesinde yer alan son derece tecrübeli çalışanları yolculara olan güler yüzlü davranışları ile yaklaşık 17 yıldır yolculuk hizmetleri vermektedir.


Gerze Güven Keklik İkram ve Hizmetleri

Otobüs firması bünyesinde yer alan led televizyonlar ve aralıksız uydu yayınları aracılığıyla yolculara keyifli bir yolculuk imkânı sunmaktadır. Bunun dışında okuma lambaları, kulaklıklar sayesinde geçirilen bireysel zamanın faydalı şekilde doldurulması imkanını sağlamaktadır. Araç içi lezzetli yiyecek ve içecek imkanları ile de yolcuların memnuniyeti sürdürülmeye devam edilmektedir.

Son derece güvenli ve keyifli bir yolculuk sunarak müşterilerin ilk tercihi haline gelen Gerze Güven Keklik Otobüs Firması biletlerini bilet.com internet sayfası sayesinde satın alabilirsiniz. Tüm satın alma ve iptal etme işlemlerini bilet.com üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

Gerze Güven Keklik İletişim

Telefon: 0 368 718 50 78
Website:

Adres:
Çarşı Mahallesi,Belediye Otobüs Terminali No:6 Gerze/SİNOP

Gerze Güven Keklik Seferleri

Gerze Güven Keklik En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gerze Güven Keklik Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

A****

****

12-02-2022

Konforlu ve rahat