Genç Tur Online Otobüs Bileti

Genç Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Genç Tur Hakkında

Genç Tur

Genç Tur

1998 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Genç Tur, kısa sürede en sık tercih edilen otobüs firmalarından biri olmayı başarmıştır. Kurumsal yapısı ile her bir detayı titizlikle düşünen firmamız, sizlere konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sunabilmek adına tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve hem araçlarında hem de hizmetinde bu yenilikleri uygulamaktadır. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Genç Tur, çevreye doğaya ve topluma saygı ilkesi ile çıktığı bu yolda her daim kendini geliştirerek uluslararası standartlarda bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Otobüs Filosu

Zengin otobüs filosu ile her ihtiyaca hitap etmeyi amaçlayan Genç Tur, geniş kitleler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Birbirinden lüks otobüslerle kitlesel gezilerden personel seyahatlerine kadar her anınızda yanınızdadır. Eğitimli ve donanımlı kadrosu ile çalıştığı tüm firmaların marka değerini yükselten firmamızın araçlarında bulunan GPS sistemi sayesinde her bir aracın konum ve hız bilgisi veri olarak toplanmaktadır. Böylelikle firmalar, online olarak seyahat halindeki aracı takip etme fırsatı bulabilmektedir.

Popüler Güzergahları

Genç Tur, Türkiye sınırları içerisinde yalnızca 3 ilde hizmetini sürdürmektedir. Bu iller sırasıyla İstanbul, Kocaeli ve Sakarya olarak sıralanabilir.

İkram, Hizmet ve Programlar

Belirli periyotlarla sürekli olarak eğitim ve denetime tabi tutulan Genç Tur personeli, hizmeti ile siz değerli yolcularına güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı esas alır. İstanbul, Kocaeli ve Adapazarı illerinde hizmetini sürdüren firmamız tarafından sunulan hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkündür:
  • Personel taşımacılığı
  • Turizm taşımacılığı
  • Öğrenci taşımacılığı
  • Araç kiralama
  • Özel taşıma hizmetleri
Geniş bir yolcu kapasitesine sahip olan güvenli araçlarımız, yolcularımızın her bir ihtiyacı gözetilerek özenle tasarlanmıştır. Yine tüm mola alanları ve seyahat rotaları, konforlu bir seyahat deneyimine uygun şekilde planlanmıştır. Bununla birlikte bilhassa öğrenci taşımacılığı alanında sunduğu hizmette GPS özellikli araçları sayesinde ilgili firma tarafından da denetim mümkündür.
Siz de en uygun fiyat garantisi ile personel, turizm veya öğrenci taşımacılığı alanında hizmet almak ya da araç kiralamak isterseniz bizlerle iletişime geçerek sizin için en uygun araca kolayca ulaşabilirsiniz.

Genç Tur İletişim

Telefon: 905069477853

Adres:
Şehiriçi Gediz Kütahya

Genç Tur Seferleri

Genç Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Genç Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok