Eşme Seyahat Online Otobüs Bileti

Eşme Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Eşme Seyahat Hakkında

Eşme Seyahat

 
 Uşak bölgesinde hizmet veren Eşme Seyahat, bölgede yıllardır faaliyettedir. Şirket, birçok bölgeye otobüs seferleri düzenlemektedir. Bölge vatandaşları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eşme Seyahat Uşak bölgesini ziyaret edenler tarafından da tercih edilebilecek bir firmadır. Firmanın haftanın her günü farklı bölgelere düzenlediği seferler mevcuttur. İstenilen zamanda Eşme Seyahat otobüs bileti bulmak mümkündür.
 

 Eşme Seyehat Hakkında

 
 Eşme Seyahat 1987 yılında Uşak'ta hizmet vermeye başlayan bir firmadır. Bu yıllarda Eşme Özlem adıyla hizmete başlayan firma, zamanla büyüyüp, gelişmiştir. Son zamanlarda 30 üyeli bir kooperatife dönüşerek, faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
 Eşme Seyahat bünyesinde, 17 adet Temsa Prestij markalı araç hizmet sunmaktadır. Buna ek olarak, 3 adet de Sultan Otokar marka otobüs seferlere sunulmuştur. Bu araçlarda görev yapan profesyonel bir kadro mevcuttur. Firma, deneyimli şoförlere ve yolculuk ekibine sahiptir. Firma, bilet satış işlemini online sistemler üzerinden de sunmaktadır. Buna ilişkin olarak kurduğu internet sitesinden bilet temini gerçekleşmektedir.
 

  Eşme Seyahat Seferleri

 
 Eşme Seyahat, Uşak bölgesi ve civarında birçok güzergahta seferlere sahiptir. Şirketin araçlarını tercih ederek çeşitli bölgelere ulaşım sağlanabilir. Bu güzergahların başında İzmir yer almaktadır. Uşak'a yakın olan İzmir'e her gün çok sayıda yolcu hareket etmektedir. İzmir'e farklı güzergahlardan geçerek varan Eşme Seyahat otobüsleri mevcuttur.
 
 Eşme Seyahat'in bir diğer sefer düzenlediği bölge Manisa'dır. Manisa'nın Kula ve Alaşehir ilçelerine de seferler düzenlenmektedir. Ayrıca Denizli iline düzenlenen seferler de, firma tarafından sunulmaktadır.
 
 Eşme Seyahat sefer saatleri, günün çeşitli vakitlerine yayılmaktadır. Buna göre sabah saat 6.00 itibari ile seferler başlamaktadır. Bu seferler gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürülmektedir. Ayrıca varılan güzergahlardan da sabahın erken ve gecenin geç saatlerine kadar Eşme'ye dönüş seferleri yapılmaktadır.
 

  Eşme Seyahat Filosu ve Yolculuk İmkanları

 
 Eşme Seyahat uzun yılların deneyimlerine sahip bir firmadır. Bu deneyimler, firmanın seferlerinde de hissedilen bir kalitede sunulmaktadır. Firmanın sahip olduğu araçlar, yeni ve bakımlı araçlardır. Aynı zamanda konfor seviyesi yüksek araçlar hizmet vermektedir. Araçların oturma bölümleri, geniş ve ferahtır. Herkesin rahatça yolculuk etmesine uygun ferahlık ve konfor sunulmaktadır.
 Yolculuk sırasında görev yapan şoförler, konu hakkında gerekli belge ve tecrübelere sahiptir. Yolculukta hizmet sunan diğer çalışanlar da aynı yeterliliktedir.
 

  Eşme Seyahat Hizmet Programları ve Servis İmkanları

 
 Eşme Seyahat, yolculukta müşterilerinin rahat etmesi ve ihtiyaçlarını karşılaması için hizmetler vermektedir. Yolculukta çay ve kahve ikramları ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Su, içecek diğer meşrubatlar gibi ikramlar da yapılmaktadır. Bunun yanı sıra yiyecek bazı atıştırmalıkların da ikramları yapılmaktadır.
 
 İkramlar sırasında titizlik ve hijyene önem verilmektedir. İkramlar tek kullanımlık araç ve gereçlerle gerçekleştirilmektedir. Eşme Seyahat, aktif olarak kullanılan bir web sitesine de sahiptir. Firma ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere bu site üzerinden de kolaylıkla ulaşılabilir.
 
 

Eşme Seyahat İletişim

Telefon: 0276 414 21 00
E-Posta: bilgi@esmeseyahat.com
Website:

Adres:
Şehit Alibey mah. Sanat okulu cad. no:30 ( Belediye Garajı ) 64600, Eşme Eşme

Eşme Seyahat Seferleri

Eşme Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Eşme Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok