Diyarbakır Gümüşhane Otobüs Bileti

Diyarbakır - Gümüşhane Otobüs Seferleri

 • Öz Has Bingöl
  DIYARBAKIR
  14:00
  GÜMÜŞHANE
  01:45
  400,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  17:00
  GÜMÜŞHANE
  04:30
  400,00 TL
 • Metro Turizm
  DIYARBAKIR
  18:00
  GUMUSHANE
  02:00
  380,00 TL
 • Tuncelililer
  DIYARBAKIR
  10:30
  GÜMÜŞHANE
  19:00
  400,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  DIYARBAKIR
  15:00
  GÜMÜŞHANE
  23:29
  400,00 TL
 • Mardin Seyahat
  DIYARBAKIR
  17:45
  GÜMÜŞHANE
  02:45
  380,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  DIYARBAKIR
  20:00
  GÜMÜŞHANE
  04:35
  380,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Diyarbakır - Gümüşhane Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cizre Nuh İtimat
Has Bingöl
Öz Diyarbakır
Öz Has Bingöl
Özlem Cizre Nuh
Star Diyarbakır
Tuncelililer

Diyarbakır - Gümüşhane Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Diyarbakır Gümüşhane arası genellikle 11 saat 45 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Diyarbakır Gümüşhane arasında sefer yapan otobüs firmaları Cizre Nuh İtimat, Has Bingöl, Öz Diyarbakır, Öz Has Bingöl, Özlem Cizre Nuh, Star Diyarbakır, Tuncelililer firmalarıdır.
Diyarbakır Gümüşhane otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 400 TL kadardır.
En ucuz Diyarbakır Gümüşhane otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

Gümüşhane Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane

Gümüşhane otogarının şehir merkezine uzaklığı 25 dakika kadardır. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilmektedir.

Otogara sık sık minibüsle ulaşım mümkün olmaktadır. Minibüsler şehrin tüm bölgelerine sefer düzenlemektedir. Bazı otobüs firmalarının şehir merkezine direk seferleri bulunmaktadır ve bu seferlerle birçok yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşhane otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs saatlerine göre minibüs seferleri vardır. Şehir gezileri için minibüsler çok fazla tercih edilir ve turistler genelde minibüsleri kullanır. Ancak araç kiralama da tercih edilebilir.

Özellikle doğa gezileri için özel araçlar kiralanarak bölgede günübirlik turlar düzenlenebilmektedir. Kiralık araçlar için 0456 213 2408 numaralı rent a car firmasından bilgi alabilirsiniz ve şoförlü ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane otogarında taksi yoktur ama Murat taksi durağından taksi çağırmanız mümkün olmaktadır. Taksi (0456) 213 32 51 numarasından çağırılabilir ve şoförle görüşerek gitmek istediğiniz yöne göre fiyat konusunda ön pazarlık yapabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleri, otogar yönünden geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının ücretsiz servis hizmeti vardır ve bu servis hizmetleri sayesinde dilediğiniz ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs firmanızla iletişime geçebilirsiniz ve kısa sürede istediğiniz yere gidebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Gümüşhane’de şehir içi ulaşım genelde minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım şehir merkezi ve diğer ilçelere yapılabilmektedir. Minibüsler, 24 saat hizmet vermediği için, belirli saat aralıklarında hizmet verilmekte ve otobüs geliş gidiş saatlerine uygun olarak düzenlenmektedir.

En Popüler Diyarbakır - Gümüşhane Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları