Divriği Nazar Turizm Online Otobüs Bileti

Divriği Nazar Turizm Hakkında

Divriği Nazar Turizm

1975 yılında kurulmuş olan Divriği Nazar Turizm, günümüzde hizmet vermeye devam ediyor. Divriği Nazar Turizm genel merkezi Sivas’ta yer alıyor. İlk zamanlarda Sivas üzerinden hizmet veren firma; Ankara – İstanbul – Gebze – Divriği – İzmit – Sivas – Ulaş – Kangal şubeleri ile hizmet yelpazesini geliştirmiştir.

Hizmet ve Programları

Turizm acentesi tarafından sunulan hizmet ve programlar, şehirlerarası yolcuk  - şehir içi servis gibi seçenekler ile şekilleniyor. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak isteyen firma kurucuları, hizmet seçeneklerini arttırarak hizmet etmeye devam ediyor.


Otobüs Fırsatları;

Otobüs yolculuklarında olmasını istediğiniz nitelikler otobüslerde yer alıyor. Gerek teknolojik yeterlilikler gerekse diğer talepleriniz mümkün olduğunca tarafınıza ulaştırılıyor. VİP araçlar, tek kişilik koltuk hizmetini sizlere ulaştırılıyor. Otobüste koltuk aralıkları geniş mesafe olduğundan, konforlu şekilde yolculuğunuzu tamamlamanız mümkün oluyor.

  • İnternet

  • USB

  • Müzik – MP3

  • TV – Uydu

Gibi hizmetler de aynı şekilde Divriği Nazar Turizm otobüs bileti aldıktan sonra, yaptığınız yolculukta size ulaştırılıyor. Size özel kulaklıklar verilerek, müzik dinlemenin – film izlemenin keyfi çıkarılıyor.


Servis Fırsatları;

Aynı zamanda bu turizm şirketi aracılığı ile bilet almış olmanız durumunda, direkt olarak servis fırsatı da sizlere sunulacak. Şubelerden yapılacak olan servis kalkışları, direkt olarak sizin otogara ulaştırılmanızın sağlayacak. Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Kartal gibi özellikle İstanbul’un semtleri için son derece avantajlı olacaksınız. Dilediğiniz şekilde ulaşımın gerçekleşmesini sağlayarak, servis fırsatını de değerlendirebilirsiniz.
Otobüste aynı zamanda yolculara özel ikramlarda da bulunuyor. Yolculuğunuz sırasında ihtiyacınız olan sıcak su içecekleri hostesler tarafından hizmet ediliyor. İhtiyacınız olması halinde, düzenli olarak yapılan koridor kontrolleri kapsamında, direkt olarak talep edilebilir.

Seferleri

Şehirlerarası yapılacak olan otobüs seferleri için belirlenmiş olan saatler var. Belirlenen saatlerde otogardan gerçekleşecek olan hareket sonrasında, ulaşmanız gereken yere güvenli bir şekilde ulaştırılacaksınız.

Kalkış Noktaları;

Farklı seferler için belirlenmiş olan kalkış noktalarını değerlendirebilirsiniz. İstanbul, Ankara, Çetinkaya, Divriği, Gebze, İstanbul, İzmit, Sivas, Kangal kalkış noktaları arasında.


Varış Noktaları;

Kangal, Yozgat, Yıldızeli, Yerköy, Ulaş, Sorgun, Sivas, Saraykent, Kırıkkale, İzmit, Düzce, Bolu, Ankara, Doğankent, Akdağmadeni gibi yerlere aynı zamanda varış gerçekleştiriliyor.
Divriği Nazar otobüs seferleri kapsamında yer alan bu lokasyonlardan dilediğiniz gibi hareket edebilir, aldığınız otobüs bileti ile gitmek istediğiniz yere güvenli ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Firmanın kendine özel konaklama tesisi olmadığından, direkt olarak yolcuların ihtiyaçlarını karşılaması açısından anlaşmalı olduğu dinlenme tesislerinde konaklamanın gerçekleşmesini sağlıyor. Bunun için en güvenli ve kaliteli dinlenme tesisleri seçilmiştir. Restoran, market gibi yöresel yiyeceklere de ulaşmanızı sağlayacak olan dinlenme tesislerinde konaklama fırsatı olacak. Bunun dışında mola verilen yerlerde mescit de olacaktır. Tuvalet ve buna benzer ihtiyaçları karşılama fırsatı da tanınıyor.


Otobüs Filosu

Divriği Nazar Turizm acentesi kapsamında, hangi otobüsler var? Otobüs filosu toplamda 6 araçtan oluşuyor. Otobüs özellikleri detaylı şekilde sunuluyor. Her araç aynı özellikleri kapsıyor olduğundan, endişe duymadan dilediğiniz araç ile yolculuğun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

  • 58 U 995

  • 58 EV 454 – 613

  • 58 EZ 212 – 342

Olmak üzere, bu plakalar üzerinden hizmet verilmektedir. Divriği Nazar turizm otobüs filosu kaliteli ve güvenli araçlardan oluşturulduğundan, yolculuk sırasında herhangi bir endişe duymadan, gönül rahatlığı ile yolculuğunuzu tamamlayacaksınız. Araç filosunda yer alan altı araç için de aynı güvenlik koşulların oluşturulması ve konforun en iyi şekilde sağlanması hedeflenmiştir. Araç filosunun genişletilerek, daha geniş lokasyonda hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Otobüs özelliklerinin arttırılması sağlanacaktır.

Divriği Nazar Turizm İletişim

Telefon: (0346)-418-27-27
Fax (0346) 418 13 4
E-Posta: bilgi@divriginazar.com
Website:

Adres:
Atatürk Cad. Belediye garajı No:250 Divriği/Sivas/TÜRKİYE

Divriği Nazar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Divriği Nazar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3.6

5 Değerlendirme

M****

O****

31-08-2022

Yolculuğum iyiydi


R****

***

04-07-2022

İlk defa yolculuk yapmama rağmen gayet Güler yüzlü çalışanları ve normal süratte giderek ve molalarda zamanlı hareket ettiği için firmamımızı ve çalışanlarını tebrik ediyorum


S****

****

27-06-2022

İlk defa yolculuk yapmama rağmen gayet Güler yüzlü çalışanları ve normal süratte giderek ve molalarda zamanlı hareket ettiği için firmamımızı ve çalışanlarını tebrik ediyorum


s****

****

16-05-2022

Otobüs muavini yolcumu alabilmek için otobüs bileti dışında ekstra para talep etmiştir . Neden dediğimde sesini yükseltip el kol hareketleri ile konuşmaya başlamıştır . Resmen soygunculuk … otobüs biletine ayrı para vermemize rağmen bu neyin parası ? Bünyenizde çalıştırdığınız elemanlarınıza önce ikili iletişimi ve sonra saygıyı öğretirseniz belki yeniden bu firmadan bilet alabilirim.


M****

M****

07-09-2020

Maalesef memnun kalmadım.1 saat gecikmeli haraket etti yolda da dolmuş gibi dur kalk