Dilek Seyahat Online Otobüs Bileti

Dilek Seyahat Hakkında

Dilek Seyahat

Dilek Seyahat kuruluşu son derece eskiye dayanan köklü bir firma. 1960 yılında kurulmuş olan turizm acentesi, Diyarbakır Genel Merkezi üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Vezirköprü Dilek Seyahat Genel Merkez üzerinden hizmet veriliyor.

Hizmet ve Programları


Sunduğu hizmetler ve programlar kapsamında, şehirlerarası yolcu taşıma yer alıyor. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için çok sayıda lokasyondan yolcu taşıma sağlıyor. Genel olarak otobüste sunulan hizmet seçeneklerinin de kalitesini arttırarak, yolcu memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanıyor olduğunu söyleyebiliriz.
  • İnternet: Otobüslerde herkesin erişim sağlayabileceği internet hizmeti yer alıyor. İnternet kullanmak isteyen kişiler için özel şifre sunularak, yol boyunca internete girişin daha kolay olması sağlanıyor.
  • Mp3: Aynı zamanda müzik dinlemek isteyen yolcular için her koltuğun arka bölümüne yerleştirilmiş olan ekranlar üzerinden müzik dinleme imkanı tanınıyor. Bu alanda yer alan müzikleri dinleyebilirsiniz.
  • USB: Telefonunuzu şarj etmeniz açısından Dilek Seyahat otobüsleri aynı zamanda USB girişinin olduğu otobüs koltukları ile hizmet vermeye dikkat ediyor.
  • İkramlar: Otobüste sunulan teknolojik olanakların dışında, sıcak soğuk içecek servisi – tuzlu tatlı yiyecek servisi de yapılıyor. Muavin tarafından düzenli şekilde kontroller yapılarak, ikramların eksiksiz ve taleplere uygun şekilde servis edilmesi sağlanıyor.

Seferleri

Şehirlerarası yapılacak olan otobüs seferleri önceden belirleniyor. Belirlenmiş olan saat dilimleri içinde seferlerin gerçekleşmesi sağlanıyor. Otobüslerin hareket saatlerinde belirtilmiş olan otogardan hareket etmesi, akabinde ulaşması gereken yere ulaşarak yolculuğu tamamlaması hedefleniyor.
Ankara – İstanbul, İzmir – Antalya, Bursa – Adana, Konya Samsun, Eskişehir – Mersin, Gaziantep – Kayseri, Hatay (Antakya) – Trabzon gibi pek çok sefer düzenleniyor. Popüler olan Sakarya – Malatya, Balıkesir – Urfa gibi seferlerin takibini yaparak, Dilek Seyahat otobüs seferleri ile gideceğiniz yere doğrudan ulaşma imkanı bulacaksınız.


Şehirlerarası Konaklama Tesisleri


Bakıldığında, Dilek Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri olarak özel hizmet sunan bir tesis olmadığı görülüyor. Ancak yapılacak olan yolculukta, mümkün olduğunca kalitesinden ödün vermeyen tesislerde durulmasına öze gösteriliyor. Sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceğiniz düşünülen tesislerde mola verilecek, yolculuk tamamlanıyor.

  • Tuvalet

  • Mescit

  • Restoran

  • Market

Gibi ihtiyaçlarınızı Dilek Seyahat şehirlerarası konaklama tesisleri aracılığı karşılayabilirsiniz. 20 dakikalık molalar ile yolcuların ihtiyaçlarını gidermesi, uzun yolculuklarda sorun yaşanmadan yolculuğun tamamlanması hedefleniyor. Dinlenme tesisleri aracılığı ile yolculuğun hem sıkıcı olmadan hem de güvenlikten ödün vermeden tamamlanması sağlanıyor. Turizm acentesi online biletlerini satın alabilirsiniz.


Otobüs Filosu

Turizm acentesinin otobüs filosunun kaç kişi olduğu, otobüs filosunda hangi araçların yer aldığı bilgisi verilmiyor. Ancak otobüslerin konfordan ödün vermeyen, geniş bagajları olan, geniş koridorlu olan otobüslerden oluşturulması sağlanıyor. Daha çok sefer yapmak ve geniş yelpazede hizmet vermek açısından,  otobüs filolarının her geçen gün genişletilerek hizmet vermesi sağlanıyor. Dilek Seyahat otobüs filosu güvenli ve konforlu araçlardan oluşturulmuştur.

Dilek Seyahat İletişim

Telefon: (0362) 647 10 38
E-Posta: bilgi@dilekseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Fazıl Ahmet Paşa Mah. Yeni Çarşı No:9, 55900 Vezirköprü/Samsun/TÜRKİYE

Dilek Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dilek Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (5)
Ortalama Puan

1.86

7 Değerlendirme

H****

A****

29-08-2022

Çok iyi


M****

****

23-04-2022

Firma kalkış saatinden 15 dakika önce hareket etti. Arkasından 150 lira verip taksi tutarak otobüse yetiştik. Ardından birde şöför haklıymış gibi fırca attı


K****

***

13-01-2022

Yolculuk berbattı gene aynı firma gene ayni arac sürekli yolda arıza yapıyor ve yolcular rezil ediliyor


E****

****

05-10-2021

obilet.com dan corum ankara arasi biletimi tek kisilik klotuk olarak biletimi aldim, ama otobus hep 2 kisilik koltuklu olarak geldi,kalkis vede varis saatleri kesinlikle tutmuyor alirken diger firmalara göre seyahat süresi kisa diye almistim ama tam 4,5 saat surdu,yol boyunca bir dolmus gibi, yolcu toplayip indirdi.Kesinlikle tavsiye etmiyorum,bir daha asla bilet almam.tuketici olarak sizlerde boykot edinki kalite yukselsin, yada kapatip gitsinler.


M****

****

08-08-2021

Biraz havasızdı. Şoför seri kullandı


S****

B****

15-10-2020

Ben böyle firma görmedim ta dışındaki otobüse o yazıyı yazandan en içindeki o yazıyı düşünen adamına kadar Diger firmaların en fazla 5 saatlik yolculugunu 8 saatte tamamlayıp bide buna şükür abi yolculuk sapa saglam geldik diyor bide en berbat şirket olduguklarının kanıtıdır 1 bile fazla hatta 0 bile fazla sizede işte düşün nasıl doldugumu


***

K****

11-10-2020

İnternetten aldığım bilette Ankara'ya varış 13.35 gösteriyordu. Buna istinaden Ankara'dan başka bir şehire 14.30'a bilet aldım. Fakat firmanız 15.00 da Ankara'da oldu. Dolayısı ile diğer otobüsümü kaçırdım. Bir daha her ne olursa olsun firmamızla seyahat etmemeye karar verdim.