Devran Online Otobüs Bileti

Devran En Popüler Otobüs Seferleri


Devran Hakkında

Devran

1958 yılında kurulmuş olan Devran Turizm, köklü bir geçmişe sahip. Kurucusu Yusuf Alkan, ilk olarak Sarız Birlik adında acenteyi kurmuştur. 2004 yılında ise Kayseri Devran Turizm olarak hizmet vermeye devam etmesi sağlanmıştır. D1, D2 gibi önemli belgeler ile hizmet veren Devran turizm altmış yılı aşkındır hizmet veriyor.

Hizmet ve Programları


Yolcuların konforunu sağlamanın yanı sıra, güvenliği de üst seviyeye çıkararak hizmet veren turizm şirketi, hizmet ve programlarını detaylı şekilde sunuyor. Şehirlerarası yapılacak olan yolculuklar ile ilgili, otobüste gereken teknolojik yeterlilik sağlanıyor. Deneyimli şoför ve hostesleri ile konforlu ve güvenli bir yolculuk yapılması mümkün.
Otobüs İkramları: Otobüste mutlaka soğuk ve sıcak içecek olmak üzere, sizin tercihinize uygun şekilde ikramların verilmesi sağlanıyor. Koridorlar düzenli olarak kontrol edildiğinden, bir ihtiyacınız olması durumunda hostes ihtiyacın doğrultusunda yardımcı olacaktır.
TV – USB: Koltukların arka bölümlerinde oluşturulan TV’ler yol boyunca keyifli zaman geçirmenizi hedefliyor. Televizyon izleyerek, dilediğiniz şekilde zaman geçirme imkanınızın olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda MP3 dinleme fırsatı da sunuluyor. USB’yi kullanarak telefonunuzu şarj edebilirsiniz.
İnternet: Aynı zamanda yolcuların internet ihtiyacı da direkt olarak otobüs aracılığı ile sağlanıyor. Otobüste kullanabileceğiniz internet için direkt olarak internet şifresini isteyerek Devran Turizm otobüsü sayesinde, yolculuğunuzun istediğiniz gibi tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Özel terminaller ve şehirlerarası konaklama tesisleri ile Devran Turizm yolcularının herhangi bir şekilde sorun yaşamadan yolculuğu tamamlanması sağlanacaktır. Firmanın kendine özel bir tesisi yoktur ancak farklı mola tesislerinde durularak, yolcuların ihtiyaçlarını karşılaması sağlanmaktadır.
Tuvalet – Mescit – Market – Restoran – Yöresel ürünler
Gibi pek çok ihtiyaç, Devran Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri aracılığı ile karşılanmakta. Düzenli molalar verilerek, muavin tarafından bilgilendirilmeniz sağlanacaktır.


Seferleri

Turizm şirketi aracılığı ile hangi seferler yapılıyor? Bakıldığında çok sayıda seferi, bu acente aracılığı ile yapabilecek olduğunuzu göreceksiniz. Aşağıda şirketin popüler olan seferleri verilmiştir.

  • Şanlıurfa çıkışlı; Kahramanmaraş, Gaziantep, Kayseri, Nevşehir seferleri yapılıyor.

  • Nevşehir Kayseri gibi seferler de yapılıyor.

Farklı şubelerinden bilet temin edebilirsiniz. Devran turizm otobüs bileti hem online olarak hem de direkt olarak acenteler aracılığı ile satılıyor. En uygun fiyatlardan satın alınacak biletler sonrasında, güvenli bir şekilde yolculuğun tamamlanması sağlanacak.


Otobüs Filosu

Turizm acentesinin hizmet verdiği araçların kalitesine dikkat ediliyor. Yüksek kalitede güvenliği en iyi şekilde sağlayan araçlar ile yolculukların gerçekleşmesine dikkat ediliyor. Otobüs filosu kapsamında yer alan markalar;

  • Travego

  • Mercedes

  • Temsa Diamond

  • Fortuna

  • Setra

  • Mega Man

Gibi araçlar ile Devran turizm otobüs filosu oluşturulmuştur. Bu araçlar ile en iyi şekilde hizmet verilmesi sağlanarak, yolcuların memnun kalacağı bir seyahat gerçekleşmesi sağlanıyor. Otobüs filosunun gelişmesi, otobüs sayısının artmasının yanı sıra otobüs niteliğinin de artması dikkat edilenler arasında.

Devran En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Devran Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok