Deveci Nazar Turizm Otobüs Bileti Al

Deveci Nazar Turizm Hakkında

Deveci Nazar Turizm

2022 senesinde kurulmuş bir şehirlerarası yolcu taşıma şirketidir. Yeni kurulmuş olan bir işletme olmasına rağmen hizmetlerini özveri ve profesyonel bir şekilde sağlamaktadırlar. Deveci Nazar Turizm şirketin merkezi Şanlıurfa ilimizdir. Firma, Halil Deveci tarafından kurulmuştur.

Firma, Şanlıurfa merkezli olsa da ülkemizin dört bir yanına seferler düzenlemektedir. Firmanın vizyonu, konuklarını memnun ederken güvenliklerini sağlamak ve diledikleri lokalizasyona en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamış olmaktır. Firmanın ülke genelinde yaklaşık olarak 20 kadar durağı bulunmaktadır. Yeni hizmet vermeye başlamış olan bir şirkete göre kısa zamanda çok yol kat etmiştirler.
Firmanın misyonu ise yolcuların her durumda haklarına ve zamanlarına saygı göstermektir. Bu misyon ve vizyona göre çalışkan personel kadrosu ile müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet sunmaktadırlar. Yeniliğe açık olan işletme her gün gelişmekte ve iyileşmektedir, böylece konukların beklentilerinin karşılanması sağlanmaya çalışılmaktadır. 

Seferleri

Türkiye’nin birçok şehrine sefer düzenlemektedir. Ülkemizin büyük şehirleri başta olmak üzere birçok iline ve ilçesine ulaşım hizmeti sunmaktadırlar. Adana, İstanbul, Ankara, Osmaniye, Şanlıurfa, Sakarya (Adapazarı), Gebze, Gaziantep gibi şehirlere seferler düzenlenmektedir. Deveci Nazar Turizm ile dilediğiniz lokalizasyona günün farklı saatlerinde bilet alabilirsiniz ve güvenle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Seferlerin saatleri ve güzergahları ile ilgili ayrıntılı bilgi için satış ofislerine ulaşabilirsiniz.


Otobüs Filosu

Deveci Turizm firması, yeni nesil ve son teknoloji araçları ile konuklarına iyi bir hizmet sunmaktadır. Araçların 2+1 ve 2+2 koltuk tipleri mevcuttur. Bu sayede tek kişi oturma opsiyonu da bulunmaktadır. Tek kişi oturmanın konforunu yaşamak isterseniz 2+1 tip koltuklu araçları tercih etmenizi öneririz. Bunun yanında araçlardaki koltukların aralarındaki uzaklığın uygun olması sonucunda uzun boylu konukların da rahatı düşünülmüştür. Araçlardaki koltukların arka kısımlarında bulunan ekranlar sayesinde müzik dinleyebilir, film ya da dizi seyredebilirsiniz. Dolayısıyla yolda geçireceğiniz zamanı değerlendirmiş olacaksınız.


İkram ve Hizmetler

Deveci Nazar Turizm özellikle uzun seyahatlerde yolcularını düşünerek ikram sunmaktadır. İçecek ve yiyecek ikramı sağlamaktadırlar. Yaygın tercih edilen tuzlu veya tatlı yiyecekler ve soğuk, sıcak içecekler servis edilmektedir.
Deveci Turizm şirketi ile seyahat etmek isterseniz bilet.com internet sitesini bakabilirsiniz veya bilet.com’ un mobil uygulamasını indirip dilediğiniz bileti satın alabilirsiniz.   

Deveci Nazar Turizm İletişim

Deveci Nazar Turizm Seferleri

Deveci Nazar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Deveci Nazar Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Deveci Nazar Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Deveci Nazar Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Deveci Nazar Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Deveci Nazar Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Deveci Nazar Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Deveci Nazar Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Deveci Nazar Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Deveci Nazar Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Deveci Nazar Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Deveci Nazar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok