Çukurova Seyahat Online Otobüs Bileti

Çukurova Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Çukurova Seyahat Hakkında

Çukurova Seyahat


2013 yılında Mert Osman Ayğırcı tarafından Adana merkezli kurulan Çukurova Seyahat yolcuların memnuniyetini sağlamayı amaçları arasında ilk sıraya koymaktadır. Yenilikçi yüzü sayesinde kurulduğu günden bu yana kadar binlerce kişiyi varmak istediği yere güvenli bir şekilde ulaştırmayı başarmıştır. Firma, yolcuların mutlu olmasını sağlamak ve yol boyunca konforlu hizmet almaları için kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Otobüs seferleri boyunca gerek araçlardaki hizmet gerek dinlenme tesislerinde yani araç dışında alınan hizmetlerde kaliteli olmayı amaçlamıştır.


Seferleri

Çukurova Seyahat hizmet ağınız her geçen gün genişleterek birçok noktaya sefer düzenlemektedir. Mersin, Antalya, Konya, Afyonkarahisar, İzmir, Bursa, Bolu, Düzce, Hatay, Niğde, Kayseri, Sivas, Adana, Ankara, Adapazarı, Kocaeli, İstanbul, Osmaniye gibi iller ve Erdemli, Anamur, Alanya gibi ilçelere düzenli seferleri bulunmaktadır.


Otobüs Filosu

Geniş bir otobüs filosu bulunan firma, yeni model araçlar kullanarak yolcuların konforlu ve güvenli bir seyahat geçirmesini amaçlamaktadır. Araçlarda bulunan güvenlik önlemleri sayesinde mal ve can güvenliği sağlanmış olur. Hız sabitleme sistemi, şerit tanıma sistemi gibi özellikler otobüs şoförlerine yol konusunda yardımcı olmaktadır.


İkram ve Hizmetler

 Araç içi hizmet konusunda oldukça titiz davranan firma yolcularının beklentisini karşılamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle araçlarda geniş bir servis hizmeti bulunmaktadır. Alacağınız hizmetler;
  • İkramlar; Yolculuk boyunca sıcak/soğuk içecek ve yiyecek servis edilmektedir. Bu imkanlardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
  • Televizyon; koltuk sırtlarında bulunan ekranlar ulusal kanallar ve sizler için seçilen film ve diziler ile donatılmıştır.
  • İnternet: Çukurova Seyahat’e ait bütün araçlarda Wİ-Fİ ağı bulunmaktadır. Bu sayede yol boyunca canınız sıkılmadan seyahat edebilirsiniz.
  • Geniş koltuklar; Araçlarda bulunan koltuk araları ve oturma yerleri geniş dizayn edilmiştir. Koltuklar geriye doğru yatabilmektedir.
  • Priz: Koltuk kenarlarında 220 voltluk prizler bulunmaktadır. Bu sayede telefonunuzun şarjı bitmeden kesintisiz kullanabilirsiniz.
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde güvenli ödeme yöntemi sayesinde oturmak istediğiniz koltuğu belirleyerek bilet satın alabilirsiniz. Siz de Bilet.com ile Çukurova Seyahat otobüs bileti alarak size sunulan ayrıcalıklı fiyat fırsatlarından kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Çukurova Seyahat İletişim

Telefon: 444 82 01
Website:

Adres:
Adres: Fevzi Paşa Mah. Turhan cemal beriker Blv. Adana Merkez Otogarı no:432/13 Seyhan/Adana

Çukurova Seyahat Seferleri

Çukurova Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çukurova Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok