Çukurova Ekspresi Seyahat Online Otobüs Bileti

Çukurova Ekspresi Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Çukurova Ekspresi Seyahat Hakkında

Çukurova Ekspresi Seyahat

Adana merkez şubesi ile hizmet vermeye başlayan Çukurova Ekspresi, şehirlerarası yolculuğunuzun güvenli şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Adana’da yer alan farklı şubeleri üzerinden Çukurova Ekspresi hizmeti ile karayolu yolculuğu yapılabilir.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğunun sizin için en iyi şekilde geçmesi açısından gereken hizmet veriliyor. Yolculuk sırasında, yolculuk öncesinde ve sonrasında istediğiniz profesyonel ve kurumsal hizmeti alacaksınız. Hizmetin güler yüzlü bir personel ile sunulacak olması, memnun kalmanızı sağlayacak bir diğer husustur. Sizin için sunulan hizmette ikramlar, yolculuk öncesinde bagaj kuponu ile valizinizin teslim alınması da var. Bu hizmetleri değerlendirerek, en güzel şekilde yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

  • İkramlar: Yol boyunca atıştırmalıklar ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Sıcak ve soğuk içecek ya da tatlı tuz yiyecek verilecektir. Yiyecek ve içecek servisi muavin tarafından yapılacaktır. Dilerseniz ihtiyaç doğrultusunda muavini çağırıp taleplerinizi sunabilirsiniz.

  • Otobüs Özellikleri: Otobüs özelliklerinin çok olması da sizin iyi bir hizmet almanızı sağlar. Bunun için otobüs özellikleri en iyi şekilde ayarlanmıştır. USB özelliği, otobüste internet olması, otobüste TV ekranlarının herkese özel şekilde oluşturulması gibi bu özellikleri değerlendirerek direkt olarak otobüsü tercih edebilirsiniz.

Yolculuk sırasında size kulaklık verilmesi de sağlanacak. Çukurova Ekspresi hizmeti sayesinde memnun kalacağınız bir otobüs yolculuğu yapacaksınız. Herhangi bir sorun olması durumunda çağrı merkezi ile iletişime geçerek, bilgi alabilirsiniz.

Seferleri

Otobüs seferleri düzenli bir şekilde sunulur. Yolcuların gerek online gerekse direkt olarak bilet satış merkezlerinden sefer ile ilgili bilgi alması sağlanıyor. Bunu değerlendirerek, direkt olarak seferler üzerinden bilgi alabilirsiniz. Sizin için sunulan bilgilere göre anında seferler üzerinden bilet alarak, yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

  • Servis: Seferlere ek olarak mutlaka servis imkanı sunulur. Dilerseniz otogara gelmek için sunulan bu servis imkanını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca otogardan merkeze gitmek için de direkt olarak servis seçeneğinin değerlendirilmesi sağlanabilir.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri
Konaklama tesislerinin hizmet olarak, işletmecilik olarak sunulması söz konusu değil. Yapılan uzun yolculuklarda özel şirketlerin sunmuş olduğu dinlenme tesisi hizmetinden faydalanabiliyor. Bunları değerlendirmeniz durumunda direkt olarak konaklama tesislerinde dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Dinlenme tesislerinde yemek yeme, marketten alışveriş yapma, yiyecek içecek alma gibi avantajlarınız olacak. Ayrıca Çukurova Expresi şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında direkt olarak tuvalet, mescit gibi alanlarda da olacağından dilediğiniz gibi zaman geçirebileceğiniz. Verilen mola süresine uygun şekilde direkt olarak konaklamanın gerçekleşmesi, dinlenme tesisinde zaman geçirme mümkün olacaktır.

Otobüs Filosu

Otobüs filosuna dair bilgi, otobüs özellikleri üzerinden veriliyor. Sizin için sunulan otobüs hizmetinde mümkün olduğunca güvenliğin ön plana çıkmış olduğunu göreceksiniz. Otobüslerin yeni olması, otobüslerin belgelerinin tam olması gibi pek çok nitelik sunulur. Bunları değerlendirerek, güvenli bir şekilde yolculuk yapacak olduğunuzu göreceksiniz. Ayrıca otobüs filosunun tamamında otobüste yer almasını istediğiniz tüm özelliklerin yer almasına özen gösteriliyor. Bunlara bakarak, otobüste konforlu zaman geçireceğiniz sonucuna ulaşacaksınız. İnternet, USB, geniş koridor, rahat koltuk gibi avantajlar sunulacak. Bunları değerlendirerek Çukurova ekspresi seyahat otobüs filosu kapsamında direkt olarak en iyi hizmeti alacaksınız. Değerlendirmenizi yaparak, en iyi şekilde yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlayın.

Çukurova Ekspresi Seyahat İletişim

Telefon: (0544)-822-07-63
E-Posta: bilgi@cukurovaekspresiseyahat.com
Website:

Adres:
Adana Merkez Otogarı No:14 Seyhan/Adana

Çukurova Ekspresi Seyahat Seferleri

Çukurova Ekspresi Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çukurova Ekspresi Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok