CSR Seyahat Online Otobüs Bileti

CSR Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


CSR Seyahat Hakkında

CSR Seyahat

Türkiye’nin her bölgesinden Doğu Anadolu Bölgesi’ne ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız CSR Seyahat kuruluşundan itibaren ulaşım sektöründe hizmet verip günlük düzenli olarak yolcularının talebi doğrultusunda sefer düzenleyen seyahat şirketlerinden biridir.
 

Hizmet ve Programları

CSR Seyahat için önemli olan her zaman çalışanları ve yolcuları olup, otobüs filosunda yer alan yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için koltuk aralıkları yolcuların birbirinden rahatsız olmayacak şekilde seyahati için geniş olarak ayarlanmıştır. Sınırsız internet, uydu yayını ve yiyecek, içecek ikramlarımız bulunmaktadır. Ayrıca şehir içi servisimiz de yolcularımızın hizmeti için bulunmaktadır. Seyahat şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip yolcularımıza hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için taviz veremeyeceği hassas davrandığı konulardır.
 

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Urfa’ dan Diyarbakır’ dan İstanbul’a ya da Ankara’ya müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. E-Bilet  olarak da web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Kurumsal web sitemiz ipekcom.tr ‘nin güvenilir alt yapısı ile hizmet vermekte olup, eğer isterseniz online olarak aldığınız e-biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda oluşacak maddi manevi zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Otobüs Filosu

CSR Seyahat Mercedes Travego araçların üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmekteyiz. 

CSR Seyahat İletişim

Telefon: 444 58 46
Telefon: 03262276966
E-Posta: info@csrseyahat.com
Website:

Adres:
Cumhuriyet Mahallesi, Kuyumcular Caddesi, No: 3-5-7, Reyhanlı, Hatay

CSR Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

CSR Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok