Çorum Nevşehir Otobüs Bileti

Çorum - Nevşehir Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Nevşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

En Popüler Çorum - Nevşehir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum - Nevşehir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Nevşehir arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Çorum Nevşehir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Nevşehir Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  -3°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -5°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -2°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  3°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  8°C

Haritada Nevşehir

Nevşehir Hakkında

Nüfus
286.767
Plaka
50
Telefon Kodu
384