Çorum Kırşehir Otobüs Bileti

Çorum - Kırşehir Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Kırşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

En Popüler Çorum - Kırşehir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum - Kırşehir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Kırşehir arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Çorum Kırşehir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kırşehir Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  5°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  8°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  9°C

Haritada Kırşehir

Kırşehir Hakkında

Nüfus
225.562
Plaka
40
Telefon Kodu
386