Çorum Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Çorum - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Kanberoğlu Turizm
  ÇORUM
  21:29
  HATAY
  09:29
  450,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ÇORUM
  02:00
  HATAY
  13:30
  470,00 TL
 • Metro Turizm
  CORUM
  21:00
  HATAY
  11:00
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

En Popüler Çorum - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Hatay (Antakya) arası genellikle 12 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Çorum Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Çorum Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Çorum Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.