Cide Güven Turizm Online Otobüs Bileti

Cide Güven Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Cide Güven Turizm Hakkında

Cide Güven Turizm

Cide Güven Turizm karayolu ile yolcu taşıma alanında yıllardır başarılı faaliyetlerini sürdürmektedir. Önceliği daima yolcularının güvenliği, memnuniyeti ve sürdürülebilir başarılı faaliyetlerinin devam etmesidir. Karayolu yolcu taşımacılığında öncü, lider, misyon ve iş ilkelerimiz çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.
 

 Otobüs Filosu

 
 Bilet satış noktaları ve sefer düzenlediği bölgelerde lider bir marka konumunda bulunmaktadır. Geniş ve genç araç filosu ile yolcularına seyahatleri sırasında arzu ettikleri konforu ve güveni sunmaktadır.
 
 Taşıdığı yolcularının müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak karayolu yolcu taşımacılığında yeniliklere ve farklılıklara öncü olmaktadır. Şehirlerarası yolcu taşımacılığında çeşitli ilkler ve pek çok yeniliklere imza atmaktadır.
 

 Seferleri

 
 Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak yolcularının ihtiyaçlarını doğru şekilde anlamakta ve bu çerçevede her geçen gün hizmet ağını arttırarak kaliteli hizmet sunmaktadır.
 
 Cide Güven Turizm ile yolcular İstanbul – Cide, Cide – İstanbul arasında sık sefer sayısı bulunan filosu ile kolaylıkla seyahatlerini gerçekleştirmektedirler. İstanbul’un pek çok ilçesinde bulunan şubelerinden kolaylıkla biletler satın alınabilmektedir. Cide güven turizm otobüs bileti ile yolcular aradıkları konfor, güven ve fiyat aralığında seyahatlerini sürdürmektedirler.
 
 Firmanın geniş ve genç araç filosuyla yolcuların karayolu seyahatlerini mutlu geçirebilmeleri sağlanmaktadır.
 

 Konfor ve Beraberinde Teknoloji

 
 Filosunda yer alan araçlarda en yüksek kaliteye sahip koltuklar bulunmaktadır. Araçların tavan ve yan duvar döşemeleri tüm otobüslerde belirli standartlardadır.
 
 Araçlarda bulunan koltuklarda öncelikle dikkat edilen hususların başında terletmeyen, yün içerikli kadife koltuk kumaşlar yer almaktadır. Yolcu konforunun seyahat süresince sürdürülebilmesi amacı ile araçlarda geniş diz mesafesine sahip aralıklar bulunmaktadır.
 
 Bardak tutucuları, yolcunun ayağını dayaması için bulunun üniteler ile araç içerisinde geçen saatlerin yolcular için konforu sağlanmaktadır.
 
 Filosunda yer alan tüm araçlarında yolcuların seyahatlerinin mutlu ve huzurlu geçmesini sağlayabilmek amacı ile araç personeli tarafından yenilenen özel olarak bulundurulan kulaklık kılıfları yer almaktadır.
 
 Filosunda bulunan araçların her birinde yolcular için özel olarak ayarlanabilen aydınlatma ve havalandırma sistem ağı bulunmaktadır.
 
 Araçlarda her mevsim ve her hava koşuluna uygun olarak ideal sıcaklık, nem ayarları sağlayan ve kontrolleri gerçekleştirilen anti alerjik filtreye sahip güçlü klima sistemi bulunmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip bu klimalar sayesinde yolculuk boyunca homojen olarak ısı dağıtımı sağlamaktadır.
 
 Oldukça düşük ses seviyesine sahip bu sistem sayesinde yolcuların temiz ve hijyenik koşullar altında yolculuklarını gerçekleştirmektedirler.
 
 Otobüslerin tamamında bulunmakta olan ücretsiz wireless sistemi sayesinde yolcuların kesintisiz olarak internet erişimi yolculukları süresince sağlanmaktadır.
 

 Yolculuk Süresince Gerçekleştirilen İkramlar

 
 Filosunda bulunan tüm otobüslerinde araçlar için özel olarak üretilen sıcak su ile birlikte soğuk – sıcak içecekler yolcuların arzularına göre hazırlanarak servis edilmektedir.
 
 Açık büfe ikramları ise tüm hijyen standartlarına uygun olarak kapalı şekilde markalı ürünlerden oluşmaktadır.
 
 Firma karayolu yolculuğunda pek çok yeniliği ve donanımı yolcularına sunmaktadır.

Cide Güven Turizm İletişim

Telefon: 0366 866 22 75
Website:

Adres:
Şehirlerarası otobüs terminali Cide/TÜRKİYE

Cide Güven Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Cide Güven Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok