Cevizler Seyahat Otobüs Bileti Al

Cevizler Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Cevizler Seyahat Hakkında

Cevizler Seyahat


2008 yılında kurulmuş bir şehirlerarası yolcu taşıma işletmesidir. Cevizler Turizm merkezi Konya’da bulunmaktadır. 2008’den beri müşterilerin konforu ve güvenliğini esas alarak hizmet vermektedir. Cevizler Firmasının, kurucusu Mustafa Ceviz’dir. Uzun yılların getirdiği tecrübe ve deneyim sayesinde Cevizler Seyahat müşterilerine son derece yüksek kalitede bir hizmet sağlamaktadır.

Şirketin vizyonu müşterilerin güvenle ve mutlu bir şekilde ulaşmak istedikleri yere ulaşmalarını sağlamış olmaktır. Bu alanda çalışmalarını titizlik ile ve özenle yürütmektedirler. Özellikle Konya civarında seferler düzenleyen Cevizler Otobüs Firması Konya halkı tarafından bilinen ve de sevilen bir turizm şirketidir. Şirketin misyonu ise yolcularının zamanına ve haklarına saygı duyar bir şekilde hizmet etmek ve insan haklarına karşı sorumlulukları daima öncelik edinerek hareket etmektir. Bu misyon ve vizyona sadık kalarak faaliyetlerini gerçekleştiren şirket çalışkan kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Seferleri

Çalışma alanı sadece Konya olan şirketin Konya’dan Beyşehir’e birçok seferi bulunmaktadır. Beyşehir’den de Konya’ya seferleri olmaktadır. Şu anda günün farklı saatlerinde kullanabileceğiniz birçok sefer mevcut. Sefer saatleri değişiklik gösterebilse de daima müşterilerin isteklerine yönelik belirlenmektedir. Konya’dan Beyşehir’ e seyahat etme planınız varsa aradığınız turizm şirketi Cevizler Turizm olabilir. İstediğiniz yere en kısa sürede, güvenle ve konfor içerisinde ulaşabileceksiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek adına satış ofislerine müracaat edebilirsiniz. Cevizler Seyahat 4 durağa sahiptir.


Otobüs Filosu

Cevizler otobüs filosu yeni nesil ve son teknoloji araçlara sahiptir. Araç içinin tasarımı ile yolculuğunuz esnasında rahatlığınız sağlanmış olacaktır. Araç içindeki koltuklar 2+1 şeklindedir. Bu sayede tekli oturma opsiyonu da bulunmaktadır. Koltukların ergonomik tasarımı ve koltuklar arasında mesafe sayesinde rahatınız sağlanmış olacaktır. Boyu uzun olan müşterilerin de rahatı düşünülmüştür.


İkram ve Hizmetler

Cevizler için, sunduğu ikramlar ile ilgili bir bilgi yoktur.
Cevizler Seyahat ile Konya-Beyşehir arasında yolculuk yapmak istiyorsanız dilediğiniz saatteki seferi bilet.com adlı internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Ya da direkt olarak bilet.com’ un uygulamasını telefonunuza indirip sadece tek bir tık ile istediğiniz sefere bilet satın alabilirsiniz.              

Cevizler Seyahat İletişim

Cevizler Seyahat Seferleri

Cevizler Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Cevizler Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Cevizler Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Cevizler Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Cevizler Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Cevizler Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Cevizler Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Cevizler Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Cevizler Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Cevizler Seyahat otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Cevizler Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Cevizler Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok