Çayırağası Vip Online Otobüs Bileti

Çayırağası Vip Hakkında

Çayırağası Vip


1944 yılında Gaziantep’te kurulmuş olan firma, çok uzun yıllardır karayolu yolcu taşımacılığı alanında varlığını sürdürmektedir. Türkiye’nin ilk karayolu taşımacılığı yapan firmalarından biridir. Yaklaşık 74 yıllık geçmişiyle bugüne kadar üstün bir hizmet kalitesiyle her gün büyüme odaklı seferler düzenlemeye devam etmektedir. Firma, uzman ve eğitimli personelleriyle birlikte sizlere güvenli bir yolculuk sunar.


Seferleri

Bulunduğu bölgede lider konumda olan firma uzun süredir karşılıklı olarak Adana, Antalya, Bursa, Afyon, Mersin, İzmir, Ankara, Konya, İstanbul, Konya, Uşak, Kütahya, Sakarya, İzmit, Kilis, Osmaniye gibi şehirlere seferler düzenlemektedir. Ayrıca yine bu illere bağlı olan, Bozüyük, Alanya, İnegöl, Gebze, Manavgat, Serik, Salihli, İslâhiye, Turgutlu gibi çeşitli ilçelere de seferler düzenlenmektedir. Firma, çoğu seferini günde 1 kere düzenlemektedir. Bu firma tarafından yapılan seferler molalı ya da molasız olarak değişmektedir. Gaziantep – İstanbul, Gaziantep – Ankara, Kilis- İstanbul ve İstanbul – Gaziantep seferleri de tercihen firma tarafından Express olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Bu aynı zamanda zamandan tasarruf etmeye de olanak sağlamaktadır


Otobüs Filosu

74 yıllık bir tecrübeye sahip olan firma, toplamda 33 adet araç bulunmaktadır. Bu araçların yaşı ise 8’dir. Firma otobüs tercihini Mercedes Travego ve Setra araçlardan yana yapmaktadır. Araçların içi son teknoloji ile donatılmış olup, %100 müşteri memnuniyeti dikkate alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca Çayırağası VIP Turizm, sefer düzenlemekte olduğu birçok alanda sizlere servis imkânı da sunar. Bu servislerin yeri ve zamanını yine firmaya ulaşarak öğrenebilmek mümkündür.


İkram ve Hizmetler

2+1 veya 2+2 koltuk düzeni ile tasarlanmış olan araçlar, aynı zamanda bünyesinde kablosuz internet, koltuk arkası genel yayın yapan ekranlar, müzik yayını, kulaklık, ya da okuma lambası gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır. Ayrıca yolculuk süresi boyunca telefon ya da bilgisayar gibi elektronik eşyaların kullanımı da serbesttir.  Otobüslerin içinde sizlere sınırsız yiyecek ve içecek ikramının yanında tuzlu-tatlı açık büfe ikramlar da sunulmaktadır.

Siz de dilediğiniz zaman, şubeye gitmeye gerek kalmadan kolay bir şekilde Bilet.com ile dilediğiniz yere otobüs bileti alabilirsiniz.
 

Çayırağası Vip İletişim

Telefon: 444 00 27
Website:

Adres:
Çayırağası Vip Esenler Otogarı

Çayırağası Vip Seferleri

Çayırağası Vip En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çayırağası Vip Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

2.33

3 Değerlendirme

M****

****

28-07-2022

Şoförleri hiç yardımsever değiller. Muavinleri şoförlerden daha yardımsever.otobuste şarj yerleri arızalı televizyon çalışmıyor.


D****

s****

08-05-2022

Asla memnun kalmadım.İki yerinden valizim kırılmıştı.muavine valizim kırılmış dedim.İçi boş galiba dedi. Ne alaka içi boş olsa bile kırılmalı mı? (Ve içi kararınca doluydu) Bir valiz olmuş 500. 370 liraya bilet almamış gibi başımıza gelene bakın.


A****

N****

02-05-2022

Güzel