Bilecik Hatay (Antakya) Otobüs Bileti

Bilecik - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri

 • Fındıkkale Turizm
  BILECIK
  02:00
  DÖRTYOL, HATAY
  17:00
  500,00 TL
 • Kontur Turizm
  BILECIK
  02:00
  DÖRTYOL (HATAY)
  17:00
  500,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bilecik - Hatay (Antakya) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bilecik Hakkında

Güney Marmara bölgesinin  en eski yerleşim yerlerinden olan Bilecik, 209 bin kişilik nüfusuyla pek kalabalık olmayan  kentlerden biridir.

Osmanlı İmparatorluğu’nun doğduğu kentlerden olan Bilecik, ormanlarının zenginliği yönünden en şanslı kentlerden biridir. Oldukça az bir nüfusu olan Bilecik, üniversitesi dışında pek de genç nüfusa hitap eden bir yer değildir. Mübadele zamanında Muhacirlerin yerleştirildiği Bilecik, doğa güzelliklerinin yoğun olduğu bir kenttir.

Yaylaları, yeşillikleri ve mavilikleriyle tarihi bir Anadolu kenti olan Bilecik, tarihi mekanlarıyla da meşhurdur. Mesire yerlerini sevenler için bol seçeneklerle karşılaşabilecekleri Bilecik, Saat Kulesi, Belekoma kalesi, Mehmet Paşa Kervansarayı ile oldukça meşhurdur.

Ertuğrul Gazi türbesi de Bilecik kentinde yer almaktadır ve tarihi alanlarda da bir hala Osmanlı’dan kalma eserleri bulunan ve gezilecek birçok alanı olan Bilecik, büzme tatlısıyla da oldukça ünlüdür. 

En Popüler Bilecik - Hatay (Antakya) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bilecik - Hatay (Antakya) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bilecik Hatay (Antakya) arası genellikle 15 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Bilecik Hatay (Antakya) arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Bilecik Hatay (Antakya) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Bilecik Hatay (Antakya) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.