Batman Bartın Otobüs Bileti

Batman - Bartın Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Batman - Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Batman Hakkında

Binlerce mağara bulunan Batman, en eski yerleşim yerlerinden biridir. Malabadi Köprüsü şarkılara konu olan güzelliği ile hala ilgi çeken bir yerdir.


Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden olan Batman, çay ve çiçek çeşitlerinin bulunduğu Sason bölgesiyle de oldukça ünlüdür. Kentte Kürt nüfus çoğunluktadır ve petrol rezervlerinin keşfedilmesiyle ekonomik açıdan da önemli bir yatırım alanı haline gelmiştir.

Gercüş, Hasankeyf ve Beşiri ilçeleriyle  1990 yılından beri il olma özelliği kazanmış olan bu kent, hızla olmasa da yavaş ve etkili bir şekilde ekonomik açıdan gelişmeye başlamıştır. Bölgede bir havalimanı bile bulunmaktadır ve aktif uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Batman kentinde hamur işleri, çorbalar, yöresel yemek satan restoranlar popülerdir. Doğa yürüyüşleri, manastır gezileri, kaleler ve köprüler oldukça önemlidir.

En Popüler Batman - Bartın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman - Bartın Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Batman Bartın arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Batman Bartın otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Bartın Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  7°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  10°C

Haritada Bartın

Bartın Hakkında

Nüfus
190.708
Plaka
74
Telefon Kodu
378