Batı Antalya Seyahat Otobüs Bileti

Batı Antalya Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
9
Genel Merkezi
Antalya, Turkey
Kuruluş Tarihi
1980
Firma Puanı
0 / 5

Batı Antalya Seyahat Hakkında

Batı Antalya Seyahat

Batı Antalya Seyahat , 25 Şubat 2005 tarihinde Antalya’da bulunan 45 üyeli Batı Antalya Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından Batı Antalya Turizm ve Seyahat Limited Şirketi adıyla kuruldu.

Antalya ili ilçesinde konforlu ve rahat ulaşım sağlamayı amaç edinen Batı Antalya Seyahat deneyimli kadrosu ve işini iyi yapan personeliyle yıllardır hem Antalyalılara hem de Antalya’yı ziyaret edenlere hizmet vermetedir.

Antalya’nın pek çok ilçesine ve Fethiye ve Marmaris’e de seferler düzenleyen Batı Antalya Seyahat ayrıcalığı ile yolcular güvenilir, sürekliliği olan ve rahat bir ulaşım sağlamanın keyfini çıkarmaktadır.

Batı Antalya Seyahat verdiği bu hizmetle bölge turizmine de büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Yolcular istedikleri saatte kolay bir şekilde otobüs bularak seyahat edecekleri noktaya kolaylıkla ulaşabilmektedir.
 

Hizmet ve Programları

  • Batı Antalya Seyahat bünyesinde bulunan ‘Avantaj Kart’la müşterilerine ayrıcalıklı yolculuk hizmeti vermektedir. Yolcular şubelere başvurarak bu kartlara ulaşabilir ve kartın avantajlarından yararlanabilirler.
  • Batı Antalya Seyahat yolcularına internetten bilet alma kolaylığı da tanımaktadır. Bu sayede gideceğiniz noktaya şubeye gitmeden internetten aldığınız biletle ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır.
  • Batı Antalya Seyahat filosundaki bir çok araçta 10 inch LCD ekranla tv ve film izleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca internet, müzik ve radyo yayını da konforlu koltuklarla birlikte seyahatinizi daha da keyifli kılmak için tasarlanmıştır.


Seferleri

Batı Antalya Seyahat deneyimli kadrosuyla hem Antalya’nın pek çok ilçesine il içi yolcu taşımaktadır hem de Fethiye- Marmaris güzergahına ulaşım taşımaktadır.

Batı Antalya Seyahat ile Demre, Kalkan, Kaş, Kekova, Kınık, Patara, Yeşilköy ve Fethiye’ye seferler düzenlenmektedir.

Uygun fiyatlarla seyahat imkanı sağlayan Batı Antalya Seyahat Demre’ye 3 saat 15 dakika, Fethiye’ye 3 saat 30 dakika, Kaş’a 4 saat, Kalkan’a 4 saat 45 dakika, Kekova’ya 3 saat 45 dakika, Kınık’a 5 saatte varmaktadır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Batı Antalya Turizm Patara, Kekova, Kaş, Kalkan ve Demre seferlerini molalı olarak düzenlemektedir. Mola alanlarında bulunan süper market, yöresel market, tuvalet, mescit, bebek bakım alanları, dinlenme bölümleri, restoran ve fast food seçenekleriyle yolcular bütün ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır.
 

Otobüs Filosu

Batı Antalya Turizm yüksek performanslı, son model, süspansiyonlu ve klimalı 85 araçlık filosuyla yolcularına hizmet vermektedir.

Batı Antalya Seyahat İletişim

Telefon: (0242)-331-40-81
Telefon: 02423314081
Telefon: 02423314082
Fax 2423324093
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Büyükşehir Otobüs Terminali, Kırsal Kesim, KZ-14, Kepez, Antalya

Batı Antalya Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Batı Antalya Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Batı Antalya Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Batı Antalya Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Batı Antalya Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Batı Antalya Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Batı Antalya Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Batı Antalya Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Batı Antalya Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Batı Antalya Seyahat otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Batı Antalya Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Batı Antalya Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok