Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bafra Seyahat Online Otobüs Bileti

Bafra Seyahat Hakkında

Bafra Seyahat

1989 yılından itibaren hizmet vermekte olan Bafra seyahat Samsun merkezde olarak kurulmuştur. Kurucusu Recep Saruhan’dır. Firmanın genel merkezi Samsun otogarı içerisinde yer almaktadır.

Hizmet ve Programları

Geniş araç filosuyla hizmet vermekte olan firma araçlar içerisinde ücretsiz internet, televizyon, şarj, müzik, okuma lambası, kulaklık seçenekleriyle daha iyi koşullarda ulaşım imkanı sağlamaktadır.
Araçlar içerisinde yolculara yol boyunca farklı sunumlar yapılmaktadır. Kola, çay, kahve içeceklerinin yanı sıra kek gibi birbirinden farklı ikramlık büfe ürünleri sunulmaktadır.


Seferleri

Toplamda 76 durak sayısı üzerinden faaliyet göstermekte olan Bafra seyahat seferleri ile Samsun başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde karayolu üzerinden ulaşım olanağı sağlamaktadır.
İstanbul, Ordu, Trabzon, Merzifon, Sinop, Sakarya, Giresun, Samsun firma ile ulaşım sağlamak isteyenler için tercih edecek ve en popüler güzergahlar arasında yer almaktadır.


Otobüs Filosu

Firma Mercedes, Setra, Travego gibi farklı araç modelleri ile hizmet sağlamaktadır. Geniş araç filosu ile hizmet vermekte olan firma araçları içerisinde sağlamış olduğu imkanlar ve 2 + 1 koltuk alternatifi sayesinde yolcuların taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Bafra Seyahat İletişim

Telefon: (0362)-544-06-03
Website:

Bafra Seyahat Seferleri

Bilgi bulunamadı!

Bafra Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bafra Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok