Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Aydın - Kilis Otobüs Bileti

Aydın - Kilis Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Aydın - Kilis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Metro Turizm

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

En Popüler Aydın - Kilis Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kilis Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  9°C
 • açık
  Cum
  açık
  11°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  13°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  16°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  20°C

Haritada Kilis

Kilis Hakkında

Nüfus
130.655
Plaka
79
Telefon Kodu
348