Aydın Bartın Otobüs Bileti

Aydın - Bartın Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aydın - Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

En Popüler Aydın - Bartın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Aydın - Bartın Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aydın Bartın arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Aydın Bartın otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Bartın Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  7°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  10°C

Haritada Bartın

Bartın Hakkında

Nüfus
190.708
Plaka
74
Telefon Kodu
378