Ayar Aydın Seyahat Online Otobüs Bileti

Ayar Aydın Seyahat Hakkında

Ayar Aydın Seyahat


2 yıldır kaliteli hizmet ve güvenli yolculuk politikasıyla hizmet veren Ayar Aydın Seyahat iş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığını koruyan bir firmadır. Müşterilerin memnuniyeti adına yeniliği ve gelişimi temel alan firma, 2020 yılında Recep Ayar tarafından kurulmuştur. Hedeflerini ve amaçlarını mükemmeliyetçilik odaklı sürdüren firma, “Önce İnsan” düşüncesini de izleyerek çevreye karşı bilinçli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Doğru zamanda uygun yatırım kararlarını vererek devamlılığı sağlamayı vizyon edinen firma, turizm ve seyahat sektöründe öncü firma olmayı amaçlamaktadır. Dürüstlüğü, kaliteyi ve disiplini kendine politika olarak belirleyen Aydın merkezli firma, bütün süreçlerde müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak amaçlı müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılamayı amaçlamaktadır.


Seferleri

2 yıldır hizmetine devam eden Ayar Aydın Seyahat, özellikle Aydın ve çevresinde hizmet vermektedir. Aydın ve çevresindeki müşterilerinin memnuniyeti sayesinde Türkiye’nin birçok noktasına da sefer düzenlemeye başlayan firma, şu noktalara sefer düzenlemektedir: İstanbul, Bursa, İzmir, Balıkesir, Aydın, Manisa ve Nazilli.


Otobüs Filosu

Recep Ayar tarafından kurulan Ayar Aydın Seyahat, üstün kalite ve çevreci politikalar izleyerek otobüs filosunu bu politikalara uygun olarak düzenlemektedir. Çevre standartlarına uygun ve güvenlik öncelikli olarak seçim yapan ve bu politikalara uygun araçları filosuna ekleyen firma; yolcularının konforu adına son model otobüsler kullanmaktadır. Travego ve Neoplan otobüsleri kendi filosunda bulunduran firma, 2+1 ve 2+2 olmak üzere iki farklı koltuk çeşidine sahip otobüslere sahiptir. Ayar Aydın Seyahat, müşteri memnuniyetine uygun olarak müşteri yorumlarına göre otobüs filosunu sürekli genişleten ve günden güne büyüyen bir firmadır.


İkram ve Hizmetler

Ayar Aydın Seyahat, müşterilerinin rahat ve keyifli bir yolculuk geçirmesi için çalışmalar yapmaktadır. Her gün yenilenen çeşitli ve taze araç içi ikramlarıyla müşterilerinin kaliteli bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Araç arkası bulunan multimedya hizmeti sayesinde yolculuğunuz sırasında kaliteli filmler, diziler izleyebilir ve müzik dinleyebilir; yolculuğunuzun keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer Ayar Aydın Seyahat biletlerini uygun fiyatla satın almak isterseniz bilet.com internet sitesini kullanabilirsiniz.
 

Ayar Aydın Seyahat İletişim

Telefon: 0549 439 41 40
Telefon: 0212 658 25 09
Telefon: 0552 453 35 35
E-Posta: info@ayaraydinseyahat.com
Website:

Adres:
Turgut Özal Mahallesi 68.Sokak No:46/7 ESENYURT-İSTANBUL

Ayar Aydın Seyahat Seferleri

Ayar Aydın Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ayar Aydın Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3.67

3 Değerlendirme

S****

***

17-05-2022

Yolculukla alakalı bir sorun yok gayet iyiydi ama mola yerlerini değiştirseniz daha iyi olur çok kötüler ayrıca Isparta şehir içi sevis ve Isparta'dan İstanbul'a dönüş değeriniz olursada daha iyi olur


K****

***

07-04-2022

Memnun kaldım


R****

D****

02-04-2022

Yolculuktan hiç memnun kalmadım öncelikle muavininiz hiç kibar değildi ve çok ters kaba şekilde konuşuyordu su istediğim zaman ters bi şekilde sen geç yerine kardeşim diyip 1 saat sonra getiriyordu suyu ikinci olarak da otobüs saati çok geç kaldı bilette 6 da ineceğimiz yazarken ben planlarımı ona göre ayarlarken saat 8 de indik o yüzden hiç memnun kalmadım.