Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Artvin - Zonguldak Otobüs Bileti

Artvin - Zonguldak Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Artvin - Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Zonguldak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Zonguldak Hava Durumu

 • kapalı
  Paz
  kapalı
  11°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  12°C
 • orta şiddetli yağmur
  Sal
  orta şiddetli yağmur
  10°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  5°C
 • açık
  Per
  açık
  6°C

Haritada Zonguldak

Zonguldak Hakkında

Nüfus
595.907
Plaka
67
Telefon Kodu
372