Artvin Uşak Otobüs Bileti

Artvin - Uşak Otobüs Seferleri

 • Sahil Seyahat
  ARHAVI
  16:15
  UŞAK
  11:30
  600,00 TL
 • Metro Turizm
  ARHAVI
  18:15
  USAK
  13:00
  570,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Uşak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Uşak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Uşak Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Uşak arası genellikle 19 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Artvin Uşak arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Artvin Uşak otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 600 TL kadardır.
En ucuz Artvin Uşak otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Uşak Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  9°C
 • açık
  Paz
  açık
  9°C
 • açık
  Pzt
  açık
  8°C
 • açık
  Sal
  açık
  10°C
 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  1°C

Haritada Uşak

Uşak Hakkında

Nüfus
353.048
Plaka
64
Telefon Kodu
276