Artvin Ses Seyahat Otobüs Bileti Al

Artvin Ses Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Artvin Ses Seyahat Hakkında

Artvin Ses Seyahat

2010 yılında kurulan firma bölgenin en genç araç filosuna sahip ve beş yüze yakın çalışanı ile hizmet veriyor.  Şirketin şu andaki yönetim kuruluna bakıldığı zaman başkan olarak görülen Hüseyin Bilir ve kurul üyeleri arasında olan Murat ve Ramazan Bilir ile birlikte Artvin Ses Seyahat Limited Şirketinin bir aile işletmesi olduğu görülmektedir. Şirket tüm çalışanları ile birlikte öncelikle bütün yolcularına iyi seyahatler dilemektedir. Logonun altında okunan yeniliğin sesi sözü ise firmanın genç, dinamik ve konforlu yolculuklarının özeti gibidir. Araç filosu 2018 model yedi otobüsten oluşmaktadır. Artvin’e gidenlerin ilk tercihi olan Ses Turizmin seferleri yıl boyu sürekli Artvin ve büyükşehirlere yapılmaktadır.
 

Karadeniz Tümüyle Geçiliyor

 
Artvin Ses Seyahat hakkındaki son haberler içinde tam bir Karadeniz turunu işaret eden İstanbul – Artvin, Artvin – İstanbul seferlerinin Haziran ayından başlamak üzere günde üç kere gidiş dönüş olarak başlayacağı bilgisi de yer alıyor. İstanbul Esenler çıkışları için 90 no’lu peron bu seyahati yapacak olan yolcuların buluşma noktası olacaktır. Eğer mobil uygulamalarınız cep telefonunuzda varsa biletinizi almanız da hiç sorun değildir. (İnternet üzerinden bilet satışı indirimlidir.)
 
Yeşilin her tonunu görüleceği bu yolculuktan başka Bursa, Gemlik, Orhangazi, Yalova, İzmit yolculukları da Artvin Ses Seyahat seferleri ile mümkündür. Bu uzun hatta bağlı olarak Artvin Otogar çıkışı yapan araçlar Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Bolu,  Düzce, Eskişehir, Yalova gibi il merkezleri ile hat üzerindeki çok sayıda ilçeye de uğramaktadır. Arhavi, Ardeşen, Borçka, Çarşamba, Bulancak, Fatsa gibi Karadeniz bölgesi ilçelerinden başka Bozüyük, Gölcük, Gebze, Akçaabat, Karamürsel gibi Marmara Bölgesi ilçeleri de güzergah üzerindedir. Firma ülkemizi adeta sağdan sola ve soldan sağa enlemesine Artvin Ses Seyahat araçları ile geçmektedir.
 

Şehir İçi Servisler

 
Bu yoğun güzergahlı seferlerin sonunda İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası olmak üzere saat başı kalkan şehir içi servisleri sizi istediğiniz semte götürebilir. Bu servisler ayrıca Samsun ilinde otogar çıkışlı olmak üzere İlyasköy, İlkadım, Bulvar, Hastaneler, Meydan, Cedip, Atakum, Türkiş ve Atakent semtleri için de mevcuttur.
 

Araç Filosu

 
Özellikle firmaya ait 50 kişilik olan lüks Setra S516 HD2 model otobüsten başka Mercedes-Benz tipi otobüsler yolculara rahat ve konforlu yolculuklar sunuyor. Bütün araçların telefonları firmanın internet sitesinde yer almıştır. Ülkenin en genç filosu olarak nitelenen bu taşıma kapasitesini artırmak ve yolcularını sevdiklerine güvenle ulaştırmak Artvin Ses Seyahat’in temel önceliğidir.  Müşteriler çoğu zaman memnun kalacakları bir hizmet almış olurlar.
 
Başlangıç noktası olan Artvin’de merkez, Yusufeli, Hopa, Ardanuç ve Borçka şubeleri ile Ordu, Samsun, Merzifon Otogar şubeleri ve Ankara, Eskişehir, İnegöl, Bursa Kestel, Bursa merkez, İzmit, Gebze, İstanbul Harem ve merkez Esenler şubeleri ile firma hizmetinizdedir.  

Artvin Ses Seyahat İletişim

Telefon: 444 34 08
E-Posta: iletisim@artvinses.com
Website:

Adres:
Sakarya Büyükşehir Otobüs Terminali No: 16 Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi No: 38 Artvin/Türkiye

Artvin Ses Seyahat Seferleri

Artvin Ses Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Artvin Ses Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok