Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Artvin - Isparta Otobüs Bileti

Artvin - Isparta Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Artvin - Isparta Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Isparta Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Isparta Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  7°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  7°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  8°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  11°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  12°C

Haritada Isparta

Isparta Hakkında

Nüfus
421.766
Plaka
32
Telefon Kodu
246