Artvin Burdur Otobüs Bileti

Artvin - Burdur Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Artvin - Burdur Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Artvin Hakkında

Dağlık bir alana kurulmuş olan Artvin, Çoruh merkezli olarak Ortaçağ’da kurulan bir kenttir. çay, fındık ve kivi ekonominin en önemli parçalarından biridir.

Endüstriyel olarak çay ve fındık fabrikaları bulunmaktadır. Murgul’da ise, bakır işlemeciliği yapılmaktadır. Havalimanı ve demiryolu bulunmayan Artvin de, otoyol da bulunmamaktadır. Kentte yoğun bir göç dalgası sürdürülürken, son yıllarda yaşam koşullarının iyileştirilmesi yatırımlarla il dışına göçler azalmıştır.

Artvin’de mükemmel bir doğa gezisi yapabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Kış aylarında kar ve yağmur nedeniyle ulaşım güçleşebileceğinden, kış haricindeki zamanlarda Artvin’in güzelliklerinin keşfedilmesi tavsiye edilmektedir.

Artvin’de Karadeniz mısır ekmeği, yöresel lezzetler her mevsim keşfedilebilmektedir. Aynı zamanda kamp alanları ve kaplıca turizmi için de Artvin bölgenin turistik duraklarındandır. Bu nedenle yaz kış Artvin gezilebilecek olan doğal güzellikleriyle popüler bir şehirdir. 

En Popüler Artvin - Burdur Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Artvin - Burdur Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Artvin Burdur arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Artvin Burdur otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Burdur Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  17°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  12°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  13°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  14°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  14°C

Haritada Burdur

Burdur Hakkında

Nüfus
258.339
Plaka
15
Telefon Kodu
248