Arena Travel Online Otobüs Bileti

Arena Travel En Popüler Otobüs Seferleri


Arena Travel Hakkında

Arena Travel


Arena Travel, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 1996 senesinde kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Kurulduğu ilk günden itibaren güvenli ve konforlu hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Firmanın en önemli misyonlarından biri profesyonel bir yönetim anlayışıyla hareket ederek teknolojik gelişmeleri organizasyona uyarlamak, sektörde öncü bir rol üstlenmek, sektörün en güvenilir ve değerli markası olmaktır. Firma yüksek standartlarda hizmet sunma anlayışı ile hareket ederek günden güne gelişen ve yenilikçi sistemleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.


Seferleri

Arena Travel, Çorlu merkezli bir seyahat firması olsa da Türkiye'nin pek çok yerinde ve özellikle de İstanbul çevresinde oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir. Firma; Zincirlikuyu, Çorlu Armada, Çanakkale, Tekirdağ, Balıkçılar, Santral, Kadıköy, Harem, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, İstanbul Havalimanı, Ayasofya Camii, Sağlık Mahallesi gibi birçok bölgeye seferler düzenlemektedir. Seferlerin sıklığı sezona ve talebe göre değişmektedir. Bilet.com aracılığıyla tüm seferler bilgilerine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.


Otobüs Filosu

Otobüs filoları hem nicelik hem de nitelik olarak seyahat firmalarının önem vermesi gereken konulardan biridir. Arena Travel da sektörün ihtiyaç ve taleplerine karşılık verebilmek adına filosuna sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır. Firmanın otobüs filosunun yeterli düzeyde olduğunu söylemek mümkündür. Tüm otobüsler yeni modellerden oluşmakla birlikte tamamı yüksek konfor ve dizayna sahip araçlardır. Ayrıca filoda yer alan araçların tamamında 2+1 oturma düzeni mevcuttur. Bu da yolcuların aradığı ve önem verdiği özelliklerden biridir. Ayrıca otobüslerde yer alan ortopedik koltuklar sayesinde yolculuklar daha az yorucu ve çok daha konforlu bir şekilde gerçekleşmektedir.


İkram ve Hizmetler

Arena Travel sektörün köklü firmalarından biridir ve sektörün en deneyimli, profesyonel çalışanlarına sahiptir. Güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Araç içi ikram, donanım ve problem çözme odaklı yaklaşımları ile müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır.

Arena Travel'a ait tüm seferlerin detaylarını bilet.com aracılığıyla çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilet.com'u ziyaret ederek şehirlerarası yolculuklara dair tüm seferleri görüntüleyebilir, bilet satın alabilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler için komisyon ödemenize de gerek yoktur.

Arena Travel İletişim

Telefon: 0546 749 57 19
E-Posta: arenatravelcorlu@gmail.com
Website:

Adres:
Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. Armada City Plus Mimart Çarşı. No:5-6 Çorlu

Arena Travel Seferleri

Arena Travel En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Arena Travel Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok