Anamur Zafer Online Otobüs Bileti

Anamur Zafer En Popüler Otobüs Seferleri


Anamur Zafer Hakkında

Anamur Zafer

Anamur Zafer Turizm 1992’ den beri Anamur’ da yolcu taşımacılığı yapmakta olan bir otobüs firmasıdır. Tamamı yeni model otobüslerden oluşan filosu ile Ankara, Antalya, Adana ve Mersin'den yüzbinlerin güven içinde Anamur'a ulaşmasını sağlayan firma aynı zamanda Anamur’ un yerli halkı için de başta Ankara olmak üzere Antalya Adana ve Mersin’ e ulaşımda yıllardır tercih edilen bir otobüs firmasıdır.

Filosunu çağın şartlarına uygun olarak sürekli yenileyen, temiz ve bakımlı araçları, güler yüzlü personeli ile yolcularının rahatı ve güvenliği için gereken tüm tedbirleri alan Anamur Zafer Turizm, ayrıca Anamur Zafer Yolculuk Kartı ile de yolcularına verdiği özel değeri göstermektedir. Anamur Zafer Yolculuk Kartına sahip olan yolcuların yaptıkları seyahatler kartlarına işlenmekte ve böylece puan toplayan yolcular ücretsiz yolculuk ya da bazı hediyeler kazanma şansına sahip olacaklardır.

Anamur’da İskele, Atalay, Bozyazı, Tekeli, Aydıncık, Gülnar, Mut, Silifke şubelerinin yanı sıra, Antalya-Merkez, Antalya-Manavgat, Antalya-Alanya, Gazipaşa, Konya ve Karaman da şubeleri olan Anamur Zafer turizmin Ankara’da ise Kızılay, Cebeci, Batıkent, Demetevler, Keçiören, Yeni Mahalle, Etlik gibi farklı noktalarda şubeleri vardır. Yaygın şube ağı sayesinde yolcular istedikleri yerlerden bilet alabilmekte ya da değiştirme gibi işlemlerini yapabilmektedirler. Ayrıca Online Bilet Satışı hizmeti de veren Anamur Zafer Turizm konforlu ve güvenli otobüs taşımacılığı denildiğinde Anamur’ da akla ilk gelen firmadır.

Anamur Zafer İletişim

Telefon: (0324)-814-15-22
Telefon: 03248141522
Telefon: 03248141231

Adres:
Anamur Otogarı, No: 3-4, Mersin

Anamur Zafer En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Anamur Zafer Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok