Ağrı Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Ağrı - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Lider Ağrı Doğuş Turizm
  AĞRI
  12:58
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  15:58
  700,00 TL
 • Patnos İtimat
  AĞRI
  14:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:00
  700,00 TL
 • Yeni Erciş İtimat Seyahat
  AĞRI
  12:55
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  07:00
  700,00 TL
 • Ağrı Tur
  AĞRI
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:30
  700,00 TL
 • Vanyolu Seyahat
  AĞRI
  14:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  11:00
  700,00 TL
 • Ağrı Vip Turizm
  AĞRI
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:30
  700,00 TL
 • Vangölü Turizm
  AĞRI
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:00
  700,00 TL
 • Metro Turizm
  AGRI
  18:30
  ADAPAZARI
  13:00
  700,00 TL
 • Mek Ağrı Dağı Turizm
  AĞRI
  13:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  06:30
  700,00 TL
 • Van Kalesi Turizm
  AĞRI
  16:55
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  10:18
  700,00 TL
 • Ağrı Seç Turizm
  AĞRI
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:30
  700,00 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  AĞRI
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  08:00
  700,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ağrı - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Lider Ağrı Doğuş Turizm
Lider Doğu Anadolu Turizm
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm
Öz Erciş Seyahat
Patnos İtimat
Vangölü Turizm

Ağrı - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ağrı Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 3 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ağrı Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Ağrı Ses Turizm, Lider Ağrı Doğuş Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm, Öz Erciş Seyahat, Patnos İtimat, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Ağrı Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 700 TL kadardır.
En ucuz Ağrı Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ağrı Hakkında

Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağının eteklerinde bulunan Ağrı kenti, İshakpaşa Sarayı ile meşhurdur. Nuh’un Gemisine ev sahipliği yaptığı için birçok efsanenin geçtiği yer olan Ağrı, Doğubeyazıt ilçesinin 5 km doğusunda yer alan 116 odalı İshakpaşa Sarayı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Sanat tarihi tutkunlarının en önemli kültürel gezi mekanları arasında bulunan Ağrı, Balık Gölü ile de doğal güzellikleri barındıran bir kenttir. Nuh’un Gemisinin izini görmeden ve Abdigör köftesini tatmadan bu büyülü kentten ayrılmayan turistler, rivayete göre İshakpaşa Sarayını görmeden giderlerse, ölmeden önce mutlaka bir kez daha ziyaret ederek bu sarayı görürlermiş.

Yöresel mutfağının çiğ köftesi, içli köftesi, Çılbırı oldukça önemli lezzetler arasındadır. Bu lezzetler şehir merkezindeki lokantalarda tadılabilir. Ağrı havalimanı ve otogar yolcu yoğunluğunun en fazla olduğu alanlardır. Ancak otogarda saat 15:00’den sonra durgunluk başlar ve seferler genelde gündüz saatlerindedir. 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Ağrı - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları