Ağrı Çorum Otobüs Bileti

Ağrı - Çorum Otobüs Seferleri

 • Vanyolu Seyahat
  AĞRI
  19:00
  ÇORUM
  07:30
  600,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ağrı - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Hakkında

Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı dağının eteklerinde bulunan Ağrı kenti, İshakpaşa Sarayı ile meşhurdur. Nuh’un Gemisine ev sahipliği yaptığı için birçok efsanenin geçtiği yer olan Ağrı, Doğubeyazıt ilçesinin 5 km doğusunda yer alan 116 odalı İshakpaşa Sarayı ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Sanat tarihi tutkunlarının en önemli kültürel gezi mekanları arasında bulunan Ağrı, Balık Gölü ile de doğal güzellikleri barındıran bir kenttir. Nuh’un Gemisinin izini görmeden ve Abdigör köftesini tatmadan bu büyülü kentten ayrılmayan turistler, rivayete göre İshakpaşa Sarayını görmeden giderlerse, ölmeden önce mutlaka bir kez daha ziyaret ederek bu sarayı görürlermiş.

Yöresel mutfağının çiğ köftesi, içli köftesi, Çılbırı oldukça önemli lezzetler arasındadır. Bu lezzetler şehir merkezindeki lokantalarda tadılabilir. Ağrı havalimanı ve otogar yolcu yoğunluğunun en fazla olduğu alanlardır. Ancak otogarda saat 15:00’den sonra durgunluk başlar ve seferler genelde gündüz saatlerindedir. 

En Popüler Ağrı - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ağrı - Çorum Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ağrı Çorum arası genellikle 12 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ağrı Çorum arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
Ağrı Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 600 TL kadardır.
En ucuz Ağrı Çorum otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Çorum Hava Durumu

 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  11°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  12°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  12°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
525.180
Plaka
19
Telefon Kodu
364