Adıyaman Artvin Otobüs Bileti

Adıyaman - Artvin Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adıyaman - Artvin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Hakkında

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, M.Ö. 40 bin yılından kalan Palanlı Mağarasındaki kalıntılarıyla oldukça önemli bir merkezdir.

Kültürel açıdan birçok tarihi kalıntısı olan ve Gölbaşı, Yüzen Adalar, Nemrut, St Pavlus ve St Petrus kiliseleri, Cendere köprüsü gibi birçok tarihi alan yerli ve yabancı turistler tarafından çok sık ziyaret edilmektedir. İnanç ve sağlık turizmi açısından önemli bir değeri olan Adıyaman, ülkemizin şark turunun ilk uğrak noktalarından biridir.

Nemrut dağı, Yeni Kale, meşhur çiğ köfte turistlerin ilk durakları arasında yer almaktadır. Menzil de önemli kültür duraklarından biridir ve şehirde yaşayan bir tarihi hissedebilmeniz mümkün olmaktadır. Fırat nehri bölgenin en önemli nehirleri arasındadır ve birçok ören yeri bulunmaktadır.

Adıyaman turistik açıdan gezilebilecek ve değişik kültürlere ev sahipliği yapmış bir kent olarak birkaç gün gezilebilecek olan bir kenttir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. 

En Popüler Adıyaman - Artvin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Adıyaman - Artvin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adıyaman Artvin arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Adıyaman Artvin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Artvin Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  1°C
 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -0°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -0°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  5°C

Haritada Artvin

Artvin Hakkında

Nüfus
168.370
Plaka
8
Telefon Kodu
466