Yalnız Başaklara Azgın Boğa Bileti

 Birden Fazla Mekan - Türkiye

Tiyatro

Devr-i Alem Oyuncularının Performansıyla , Yalnız Başaklara Azgın Boğa Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Yalnız Başaklara Azgın Boğa Bilet Seçenekleri

 • Yalnız Başaklara Azgın Boğa - 11 Kasım Cumartesi 20:30 - Besa Sahne Cevahir A Salonu
  11 Kasım 2023 Cumartesi 20:30
  125,00 TL - 175,00 TL
  Satışa Kapalı
 • 1 Alana 1 BEDAVA Kampanya Bileti - Çift Bilet - Yalnız Başaklara Azgın Boğa - 11 Kasım 20:30 - Besa Sahne A
  11 Kasım 2023 Cumartesi 20:30
  175,00 TL
  Satışa Kapalı

Yalnız Başaklara Azgın Boğa Hakkında

Süre : 70 Dk. - Tek Perde

Yaş : 13+

Mutluluğu bulamamış, elli yaşlarında yalnız iki kadın... Biri oldukça varlıklı diğeri ise geçimini verdiği özel İngilizce dersiyle sağlamakta... Varlıklı olan kadın kendi deneyimlerinden yola çıkarak arkadaşının da günübirlik ilişkilerle mutluluğu yakalayabileceğine inanır. Bu hizmeti karşılayacak bir erkek bulup onu davet eder. Davetine karşılık çok geçmeden çalan kapı zili ile beklenen eğlence başlamış olur ya da kadınlar öyle zanneder. Bu zil aslında tüm yanlış anlaşılmaları başlatan bir habercidir. Bunlar öyle yanlış anlaşılmalardır ki, yalnızlıklarına çare arayan kadınlara çareyi ne kadar yanlış yerde aradıklarını, hayata tutunabilmek için sıkı sıkıya sarıldıkları doğruların aslında tek doğru olmadığını anlatır onlara. Erkek ise bu yanlış anlaşılmanın içinde bile böyle gelmiş böyle gider anlayışıyla kendi hayatındaki belkilerle yaşamaya devam eder. Fakat tam da bu “belkiler” olur kadınları değişime iten. Erkek yalnızlığına gömülürken hayatını beklemede tutan karasızlığıyla baş başa kalır.
Tüm yaşanan karışıklıklar çözümlenirken iki kadın da kabullenemedikleri yalnızlıklarının şimdi onları nasıl sakinleştirip özgür bıraktığını fark etmeye başlarlar.

ESER: ALEKSANDER GALİN
ÇEVİRMEN: HÜSEYİN MEVSİM
UYARLAYAN – YÖNETEN HASAN CAN TÜRKKANI
DEKOR: MURAT ÇELİK
KOSTÜM: GÜNEŞ ÖZBEK
IŞIK: HÜSEYİN BAKADUR
REJİ ASİSTANI:  GÖZDEHAN CAVLUN

AFİŞ TASARIMI
AYŞEN BALOĞLU AKYOL/ SELÇUK MUTLU

OYNAYANLAR
TANYA AKSU GÖKDENİZ
ARZU SURİÇİ KİREÇÇİ
YALIN TARHAN

Kurallar

 • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
 • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır. 

Harita

Adres: Cumhuriyet Mah. Kazım Orbay Cad. No:3B / 207 Bomonti Park Çarşı Şişli / İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Yalnız Başaklara Azgın Boğa - 11 Kasım Cumartesi 20:30 - Besa Sahne Cevahir A Salonu Tam 175,00 TL
Öğrenci 125,00 TL
1 Alana 1 BEDAVA Kampanya Bileti - Çift Bilet - Yalnız Başaklara Azgın Boğa - 11 Kasım 20:30 - Besa Sahne A Adet 175,00 TL

Yalnız Başaklara Azgın Boğa Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Yalnız Başaklara Azgın Boğa biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Yalnız Başaklara Azgın Boğa bileti 125 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Yalnız Başaklara Azgın Boğa bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Yalnız Başaklara Azgın Boğa biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Yalnız Başaklara Azgın Boğa biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Yalnız Başaklara Azgın Boğa biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.