Yalnız Başaklara Azgın Boğa

  İstanbul - Türkiye

Tiyatro

65,00 TL - 65,00 TL

Devr-i Alem Oyuncularının Performansıyla , Yalnız Başaklara Azgın Boğa Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Bilet Seçenekleri

  • Yalnız Başaklara Azgın Boğa - 10 Aralık 20:30 CSA Alternatif Sahne
    10 Aralık 2022 Cumartesi 20:30
    65,00 TL
    SEÇ

Etkinlik Hakkında

Süre : 70 Dk. - Tek Perde

Yaş : 13+

Mutluluğu bulamamış, elli yaşlarında yalnız iki kadın... Biri oldukça varlıklı diğeri ise geçimini verdiği özel İngilizce dersiyle sağlamakta... Varlıklı olan kadın kendi deneyimlerinden yola çıkarak arkadaşının da günübirlik ilişkilerle mutluluğu yakalayabileceğine inanır. Bu hizmeti karşılayacak bir erkek bulup onu davet eder. Davetine karşılık çok geçmeden çalan kapı zili ile beklenen eğlence başlamış olur ya da kadınlar öyle zanneder. Bu zil aslında tüm yanlış anlaşılmaları başlatan bir habercidir. Bunlar öyle yanlış anlaşılmalardır ki, yalnızlıklarına çare arayan kadınlara çareyi ne kadar yanlış yerde aradıklarını, hayata tutunabilmek için sıkı sıkıya sarıldıkları doğruların aslında tek doğru olmadığını anlatır onlara. Erkek ise bu yanlış anlaşılmanın içinde bile böyle gelmiş böyle gider anlayışıyla kendi hayatındaki belkilerle yaşamaya devam eder. Fakat tam da bu “belkiler” olur kadınları değişime iten. Erkek yalnızlığına gömülürken hayatını beklemede tutan karasızlığıyla baş başa kalır.
Tüm yaşanan karışıklıklar çözümlenirken iki kadın da kabullenemedikleri yalnızlıklarının şimdi onları nasıl sakinleştirip özgür bıraktığını fark etmeye başlarlar.

ESER: ALEKSANDER GALİN
ÇEVİRMEN: HÜSEYİN MEVSİM
UYARLAYAN – YÖNETEN HASAN CAN TÜRKKANI
DEKOR: MURAT ÇELİK
KOSTÜM: GÜNEŞ ÖZBEK
IŞIK: HÜSEYİN BAKADUR
REJİ ASİSTANI:  GÖZDEHAN CAVLUN

AFİŞ TASARIMI
AYŞEN BALOĞLU AKYOL/ SELÇUK MUTLU

OYNAYANLAR
TANYA AKSU GÖKDENİZ
ARZU SURİÇİ KİREÇÇİ
YALIN TARHAN

Kurallar

  • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
  • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır. 

Harita

Adres: Cumhuriyet Mah. Kazım Orbay Cad. No:3B / 207 Bomonti Park Çarşı Şişli / İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Yalnız Başaklara Azgın Boğa - 10 Aralık 20:30 CSA Alternatif Sahne Adet 65,00 TL