Vera veya Nihilistler Bileti

  Ankara - Türkiye

Tiyatro

65,00 TL - 65,00 TL

Vera veya Nihilistler Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Vera veya Nihilistler Bilet Seçenekleri

 • Vera veya Nihilistler - 12 Şubat Pazar 15:00 - Yakın Tiyatro
  12 Şubat 2023 Pazar 15:00
  65,00 TL
  SEÇ
 • Vera veya Nihilistler - 12 Şubat Pazar 19:00 - Yakın Tiyatro
  12 Şubat 2023 Pazar 19:00
  65,00 TL
  SEÇ

Vera veya Nihilistler Hakkında


Oyun Süresi : 95 dk
Yaş Sınırı     : 13+

Gün batımından bu yana çok kar yağmış, ne kadar tuhaf, hayatının en gerçek yanları, insana her zaman bir rüya gibi geliyor. Bu yüce saraydaki kabine toplantısı, halkı öldürecek o korkunç yasa, tutuklanma, avludaki haykırış, tabanca sesi, çarın kanlı elleri ve sonra taç. Ama aşk nasıl da dengeyi bozuyor. Aşkla kıyaslayınca bu parıltılı dünya ne kadar sönük kalıyor!

Günümüz modern dünyasında insan, aşkın olandan uzaklaşmıştır. İnsanlık, hayatta kalma ihtiyacının/zekânın soğukluğuna, romantize edilmiş yalancı duygulara ve heyecanlara, hayvansı içgüdülerin yalancı özgürlüğüne teslim olmuş, edilgenleşmiştir. Ancak, İnsanın, dönüştüren/yaratan, heveslerin ötesinde etken bir eylem yapması hala mümkündür. Bu umut, öldüğü otel odasının duvarına “birimiz gitmeli” yazan Wilde’ ın diğeri için vermiş olduğu “yaşamak” sorumluluğunda gizlidir.

Yazan
Oscar Wilde
Yönetmen
Emre Şamdan
Kostüm-Dekor-Işık
Yakîn Tiyatro
Görsel Tasarım
Sıla Sert
Reji Asistanı
Eyüp Korkut
Oyuncu Koçu
Sinemis Kamer Şahin
Oyuncular
Aslı Beşir
Ayça Sipahioğlu
Cihad Kasnak
Eylem Karakoç
Funda Kocaloğ
Kutluhan Dağ
Taylan Doğan
Tuna Şahin


Etkinlik Kuralları

 • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Maltepe, Necatibey Cd. No:102/A, 06570 Çankaya/Ankara Türkiye

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Vera veya Nihilistler - 12 Şubat Pazar 15:00 - Yakın Tiyatro Adet 65,00 TL
Vera veya Nihilistler - 12 Şubat Pazar 19:00 - Yakın Tiyatro Adet 65,00 TL

Vera veya Nihilistler Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz etkinlik kategorisinde “etkinlik ara” kutusuna Vera veya Nihilistler yazarak etkinliğini bulabilirsiniz.
Vera veya Nihilistler bileti 65 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Vera veya Nihilistler bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Vera veya Nihilistler biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Vera veya Nihilistler biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Vera veya Nihilistler biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.