Uçtu Uçtu Öykü Uçtu Bileti

  Ankara - Türkiye

Tiyatro

45,00 TL - 45,00 TL

Uçtu Uçtu Öykü Uçtu Çocuk Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Uçtu Uçtu Öykü Uçtu Bilet Seçenekleri

 • Uçtu Uçtu Öykü Uçtu - 12 Şubat 13.00 - Tiyatro Tempo
  12 Şubat 2023 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

Uçtu Uçtu Öykü Uçtu Hakkında

3-9 yaş arası çocuklar için uygundur.

Gezgin iki şarkıcı ülke-ülke, şehir-şehir dolaşıp, oyunlar oynamakta ve öyküler anlatmaktadır. Bu kez Gezgin Öykücü Özgür’ün öyküsünü anlatacaklardır. Özgür en son gittiği yerde de yine çocuklara oyunlar oynayıp, öyküler anlatıyor ve oyunlar oynuyordur. Cankız her saraya dönüşünde Öykücü Özgür’den o kadar çok söz eder ki, Kral babası kızar, ‘ne var ben de öykü anlatabilirim’ diyerek anlatmaya kalkar ve beceremez. Kıskançlığından ertesi gün Cankız’ı izler ve Özgür’ü yakalatıp sarayın tepesindeki bir odaya kapattırır. Cankız babasından onu bırakması için yalvarır ve babası ‘yepyeni ve hiç duyulmamış bir öykü anlatması’ şartıyla onu bırakabileceğini söyler. Çocukların yanında değilken ve içeride kapatılmışken Özgür öykü yaratamaz ve çocuklar ona yardımcı olurlar. Her çocuk bir öykünün resmini yapar ve bu resimleri bir uçurtmanın kuyruğunda sarayın tepesindeki bu odanın penceresine kadar ulaştırırlar. Özgür resimleri bir araya getirerek öyküyü oluşturur ve Kral öyküyü çok beğenip Özgür’ü özgür bırakır. Öykü Özgür’ün başına gelenlerin öyküsüdür.
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Uçtu Uçtu Öykü Uçtu - 12 Şubat 13.00 - Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL

Uçtu Uçtu Öykü Uçtu Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Uçtu Uçtu Öykü Uçtu biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Uçtu Uçtu Öykü Uçtu bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Uçtu Uçtu Öykü Uçtu bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Uçtu Uçtu Öykü Uçtu biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Uçtu Uçtu Öykü Uçtu biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Uçtu Uçtu Öykü Uçtu biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.