Uçmak Özgürlüktür Bileti

 Ankara - Türkiye

Tiyatro

Uçmak Özgürlüktür Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Uçmak Özgürlüktür Bilet Seçenekleri

 • Uçmak Özgürlüktür - 20 Kasım 18:00 Tiyatro Tempo
  20 Kasım 2022 Pazar 18:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Uçmak Özgürlüktür - 29 Ocak 18:00 Tiyatro Tempo
  29 Ocak 2023 Pazar 18:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

Uçmak Özgürlüktür Hakkında

8 yaş üstü çocuklar için uygundur.

Süre : 45 Dakika

Üç yüz yıl önce İstanbul’da uçmak için kanat yapıp kendisini Galata Kulesi’nden bırakan Hezarfen Ahmet Çelebi’nin hikayesi bu.
Bilimin ve bilimselliğin önemine vurgu yapılıyor Hezarfen Ahmet Çelebi’nin öyküsünde. Hayal gibi görünen düşüncelerin geleceği belirleyen özelliği bu oyunda eğlenceli bir şekilde kukla sahnesine taşınıyor.
Uluslararası Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Birliği (ASSITEJ) Türkiye Merkezi’nin ‘En İyi Metin’ ve ‘En İyi Reji’ ödülünü verdiği ‘UÇMAK ÖZGÜRLÜKTÜR’ geleneksel ve çağdaş formları buluşturan bir oyun.
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Uçmak Özgürlüktür - 20 Kasım 18:00 Tiyatro Tempo adet 45,00 TL
Uçmak Özgürlüktür - 29 Ocak 18:00 Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL
Uçmak Özgürlüktür Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Uçmak Özgürlüktür biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Uçmak Özgürlüktür bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Uçmak Özgürlüktür bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Uçmak Özgürlüktür biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Uçmak Özgürlüktür biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Uçmak Özgürlüktür biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder