Toz Bezi'nin Maceraları Bileti

 Birden Fazla Mekan - Türkiye

Tiyatro

Toz Bezinin Maceraları Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Toz Bezi'nin Maceraları Bilet Seçenekleri

 • Toz Bezinin Maceraları - 17 Aralık Pazar 13:00 - Ankara Aralık Sahne
  17 Aralık 2023 Pazar 13:00
  100,00 TL
  Satışa Kapalı

Toz Bezi'nin Maceraları Hakkında

3-9 yaş arası çocuklar için uygundur.

Süre : 45 Dakika

Oyunumuz tozlanmış bir kitaplıkta geçer. Haluk Yüce’nin babası uzun zaman önce bir görev için uzak bir ülkeye gitmiştir. Ailesi ise onun odasına girmemektedir. Bir gün Haluk babasının çocukluğunda kendisine okuduğu bir kitabı oyunlaştırmak ister ve odaya girip o kitabı bulmaya karar verir. Ancak kitaplık çok tozludur. Haluk tozları almak için bir toz bezi kullanır ve böylece toz bezinin kitaplar arasındaki macerası başlar. Kitaplar canlanır, her kitabın kendine özgü deneyimlerini öğreniriz. Toz bezi, her kitapta beklenmedik sürprizlerle karşılaşır.
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Toz Bezinin Maceraları - 17 Aralık Pazar 13:00 - Ankara Aralık Sahne Adet 100,00 TL
Toz Bezi'nin Maceraları Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Toz Bezi'nin Maceraları biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Toz Bezi'nin Maceraları bileti 100 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Toz Bezi'nin Maceraları bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Toz Bezi'nin Maceraları biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Toz Bezi'nin Maceraları biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Toz Bezi'nin Maceraları biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder