Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber Bileti

 Birden Fazla Mekan - Türkiye

Tiyatro

25,00 TL - 35,00 TL

Paylaş :

Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber Bilet Seçenekleri

  • En Büyük Haber Tiyatro Bileti
    15 Eylül 2020 Salı 20:00
    25,00 TL
    Satışa Kapalı

Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber Hakkında

Harita

Adres: Selami Ali Mh., Gazi Cd. No:22, 34000 Üsküdar/İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
En Büyük Haber Tiyatro Bileti Adet 25,00 TL

Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber bileti 25 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Tiyatro Kulliyen - En Büyük Haber biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Tiyatro Kulliyen Hakkında

Tiyatro Kulliyen Hakkında

Yurt içinde ve Yurt Dışında 1.000’den fazla noktada sahne alan ekip, çocuk ve yetişkin oyunlarının dışında, devlet kurumlarına, Şirketlere, Belediyelere verdiği Tiyatral Personel Eğitimi ile yoluna devam etmektedir.

Üyeleri/Öğrencileri birçok Dizi ve sinema filminde oynayan ekip, verdiği oyunculuk eğitimleri ile sektöre yeni yüzler kazandırmaktadır.

Ziyafet Sofrası Oyunun Özeti

Soğuk bir kış günü… Üsküdar’da, yolu Hüdai dergâhına düşen iki sarhoş; Ahmet Kemal ve Mehmet Kemal. Karınlarını doyurmak için geldikleri dergâhta manevi bir ziyafetle karşılaşan Kemaller, yeni bir yaşamı tanımaya başlarlar. Ne var ki ön yargılar ve çekinceler, yılların verdiği alışkanlıklar ve bilgisizlik ile birleşince, yaşadıkları büyük değişim de komik olaylara sahne oluyor.


En Büyük Haber Oyunun Özeti

Muhsin iflas etmiş bir fabrikatördür. Haciz ve davaların etkisinden uzaklaştırmak için kızı ve karısını memlekete yollar. Fakir bir semtte tek oda bir ofis tutup işlerine devam etmeye çalışır. Arkadaş bildikleri kişiler işleri bozulunca ondan uzaklaşır ve onu bir başına bırakırlar. Fabrika müdürü İlyas ve çaycı Hayri her şeye rağmen Muhsin’i yalnız bırakmazlar. Muhsin derin bunalımdan intihar ederek kurtulmayı planlar, tüm denemelere rağmen başaramaz. Bir gün Muhsin’in köylüsü olduklarını iddia eden Sefer ve Rasim ofisi ziyaret ederler. Rasim ve Sefer bir gece ofiste bulunan kasayı soymak için harekete geçerler. Soygun esnasında etrafta bulunan kitaplara çarpan Rasim düşürdüğü Kur’an-ı Kerim’i okumaya başlar. Bu esnada Muhsin iki hırsızı ansızın yakalar. Rasim ve Sefer Kur’an-ı Kerim’in kendileriyle konuştuğunu söylerler. Bu üç adam Kur’an ile tanışma sürecine gider ve değişim başlar.

Hikaye: Ahmet Mercan

Yazan-Yöneten: Yunus Emre Obut

Oyuncular: Yunus Emre Obut, Osman Doğan, Fatih Akçin, İsmail Volkan Ceylan, İsmail Emre Biliciler

Daha Fazla Göster