Tavşan Aranıyor Bileti

 İstanbul - Türkiye

Tiyatro

Tavşan Aranıyor Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Tavşan Aranıyor Bilet Seçenekleri

 • Tavşan Aranıyor - 26 Şubat Pazar 15:00 - İkincikat Kadıköy SAhne
  26 Şubat 2023 Pazar 15:00
  90,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Tavşan Aranıyor - 19 Mart Pazar 15:00 - İkincikat Kadıköy Sahne
  19 Mart 2023 Pazar 15:00
  90,00 TL
  Satışa Kapalı

Tavşan Aranıyor Hakkında

Oyun Süresi : 30 dakika
Yaş Sınırı     : 3 yaş ve üzeri

Çocuklar ve yetişkinler için minyatür tiyatro

Bugüne kadar başta Amsterdam ve Londra olmak üzere Avrupa’da 500 defadan fazla sahnelenen “Tavşan Aranıyor” çocuk oyunu, Atta Festival’in BonteHond ve Maas ile uluslararası işbirliği neticesinde Türkiye & Hollanda ortak prodüksiyonu olarak Türkçe sahneleniyor!
Oyunda 3 polis dedektifi hapisten kaçan yaramaz bir tavşanı arıyor. Tavşanlar, sizin de fark etmiş olabileceğiniz gibi, kafalarına göre hareket ederler. İzin almadan önlerine gelen her yeri kazarlar, buldukları havuçları kimin olduğuna bakmadan yerler, sokağa pislerler ve kulakları kocaman olsa da asla söylenileni dinlemezler. Tavşanı bulmak için dedektifler yola çıkar ve minyatür şehrin her köşesini didik didik ararlar. Şehirde her şeyin yavaş yavaş tavşana dönüştüğü bu oyun hem çok hareketli hem de çok eğlenceli. Bu proje Hollanda Krallığı Büyükelçiliği tarafından desteklenmiştir. 

Yazar& Yönetmen: René Geerlings
Çevirmen: Melih Gençboyacı
Repetitör: Saskia Driessen
Dekor & Kostüm Realizasyon: İlayda Çeşmecioğlu
Oyuncular: Almıla Bayraktar, Anıl Çalım, Derya Cumaoğlu, Oya Bacak, Sertaç Güder,
Simel Keçicioğlu.
Yapım: Atta Festival (Türkiye), BonteHond, Maas Theatre and Dance (Hollanda).

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Hasanpaşa Mahallesi Atabey Sokak No 9 Kadıköy Kadıköy / İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Tavşan Aranıyor - 26 Şubat Pazar 15:00 - İkincikat Kadıköy SAhne Adet 90,00 TL
Tavşan Aranıyor - 19 Mart Pazar 15:00 - İkincikat Kadıköy Sahne Adet 90,00 TL
Tavşan Aranıyor Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Tavşan Aranıyor biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Tavşan Aranıyor bileti 90 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Tavşan Aranıyor bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Tavşan Aranıyor biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Tavşan Aranıyor biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Tavşan Aranıyor biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder