Sokrates' in Son Gecesi Bileti

  Ankara - Türkiye

Tiyatro

Sokrates' in Son Gecesi Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Sokrates' in Son Gecesi Bilet Seçenekleri

 • Sokrates' in Son Gecesi - 11 Kasım 20:30 Tiyatro Tempo
  11 Kasım 2022 Cuma 20:30
  90,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Sokrates' in Son Gecesi - 16 Aralık 20:30 Tiyatro Tempo
  16 Aralık 2022 Cuma 20:30
  90,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Sokrates' in Son Gecesi - 20 Ocak 20:30 Tiyatro Tempo
  20 Ocak 2023 Cuma 20:30
  90,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Sokrates' in Son Gecesi - 17 Şubat - 20:30 Tiyatro Tempo
  17 Şubat 2023 Cuma 20:30
  90,00 TL
  Satışa Kapalı

Sokrates' in Son Gecesi Hakkında

16 yaş üstü seyirciler için uygundur.

Süre : 65 Dakika

Birçok ülkede metinleri başarıyla sahnelenen Bulgar yazar Stefan TSANEV'in, SOKRATES'İN SON GECESİ adlı oyunu, dünyada ilk defa 'kukla oyunu' olarak uyarlanıp sahneleniyor. 16 yaş üstü seyirciler için tasarlanmış olan oyunda kuklaların yarattığı güçlü metafor üzerinden düşünür ve filozof olan Sokrates'in son gecesine tanıklık ediliyor. İnsanlığın temel meselelerinden başlıcaları olan varlık, onur ve vicdan gibi kavramlar, Rusya'da en iyi oyuncu ödülü almış olan Haluk Yüce ve Marina Yüce tarafından trajikomik bir şekilde sahneye taşınıyor. Bilindiği gibi, Sokrates, keskin sözleri ve uluorta konuşmaları nedeniyle ölüm cezasıyla yargılanıp hücreye atılmıştır. Artık beklenen şey suçun infazının yerine getirilmesidir. Gardiyan gelişmelerden oldukça hoşnuttur çünkü düşünürün ölüm öncesi düşüncelerine ve yaşadıklarına tanıklık etmektedir. Gardiyan yaşadıklarını başklarıyla paylaşarak belki de cebini parayla dolduracaktır. Ne var ki, bu dürtü onu komik ama aynı zamanda trajik durumlara düşürecektir.
 

Kurallar

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’dan talepte bulunulamaz.
 • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Bilet.com ile irtibata geçebilirsiniz.
 • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve taahhüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com, kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Biletlerde koltuk seçimi bulunmamaktadır. Etkinlik alanında uygun koltuklar arasından seçim yapılabilir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Sokrates' in Son Gecesi - 11 Kasım 20:30 Tiyatro Tempo adet 90,00 TL
Sokrates' in Son Gecesi - 16 Aralık 20:30 Tiyatro Tempo adet 90,00 TL
Sokrates' in Son Gecesi - 20 Ocak 20:30 Tiyatro Tempo Adet 90,00 TL
Sokrates' in Son Gecesi - 17 Şubat - 20:30 Tiyatro Tempo Adet 90,00 TL

Sokrates' in Son Gecesi Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sokrates' in Son Gecesi biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Sokrates' in Son Gecesi bileti 90 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Sokrates' in Son Gecesi bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Sokrates' in Son Gecesi biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Sokrates' in Son Gecesi biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Sokrates' in Son Gecesi biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.