Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi Bileti

 Kırklareli - Türkiye

Tiyatro

80,00 TL - 80,00 TL

Sermet Erkin - Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi Bilet Seçenekleri

 • Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi - 29 Ocak 2023 15:00 - Lüleburgaz Yıldızları Sahnesi
  29 Ocak 2023 Pazar 15:00
  80,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi - 29 Ocak 2023 18:00 - Lüleburgaz Yıldızları Sahnesi
  29 Ocak 2023 Pazar 18:00
  80,00 TL
  Satışa Kapalı

Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi Hakkında

Görsel bir şölen…
Her yaştan çocuklar için!
Çocuklarınızın hayal dünyasını genişletecek!

Gözlerinizi bir an bile sahnede alamayacaksınız! Türkiye’de bu zamana kadar 4500’den fazla sahne aldığı “SERMET ERKİN İNTERAKTİF İLLÜZYON GÖSTERİSİ” adlı çocuk oyununu sergilemeye devam etmektedir.

 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.

 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.

 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.

 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: İstiklal, Mehmetçik Cd., 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi - 29 Ocak 2023 15:00 - Lüleburgaz Yıldızları Sahnesi Adet 80,00 TL
Sermet Erkin İllüzyon Gösterisi - 29 Ocak 2023 18:00 - Lüleburgaz Yıldızları Sahnesi Adet 80,00 TL

Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi bileti 80 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Sermet Erkin Çocuklar için İnteraktif İllüzyon Gösterisi biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.