Şarkıyla Sallanan Salıncak Bileti

  Ankara - Türkiye

Tiyatro

45,00 TL - 45,00 TL

Şarkıyla Sallanan Salıncak Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Şarkıyla Sallanan Salıncak Bilet Seçenekleri

 • Şarkıyla Sallanan Salıncak - 19 Şubat 13.00 - Tiyatro Tempo
  19 Şubat 2023 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

Şarkıyla Sallanan Salıncak Hakkında

3-9 yaş seyirciler için uygundur.
 
Bahçevan Püskül, her şeye kızan ve söylenen Hımhım hanımı mutlu etmek için onun eskiden çok sevdiği salıncağını çıkarıp bir ağaca bağlar. Hımhım hanım bu salıncağı görünce çok sevinir ve eski günlerdeki gibi sallanmak ister. Ne var ki salıncağın bir sırrı vardır ve artık sallanmamaktadır. Salıncağın yeniden sallanması için bu sırrın çözülmesi gerekecektir.
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Şarkıyla Sallanan Salıncak - 19 Şubat 13.00 - Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL

Şarkıyla Sallanan Salıncak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Şarkıyla Sallanan Salıncak biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Şarkıyla Sallanan Salıncak bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Şarkıyla Sallanan Salıncak bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Şarkıyla Sallanan Salıncak biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Şarkıyla Sallanan Salıncak biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Şarkıyla Sallanan Salıncak biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.