Robin Hood Kralın Dönüşü Bileti

 İstanbul - Türkiye

Tiyatro

Robin Hood Kralın Dönüşü Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Robin Hood Kralın Dönüşü Bilet Seçenekleri

 • Robin Hood Kralın Dönüşü - 26 Şubat Pazar 12:00 - İkincikat Kadıköy Sahne
  26 Şubat 2023 Pazar 12:00
  90,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Robin Hood Kralın Dönüşü (İngilizce) - 26 Mart Pazar 13:00 - İkincikat Kadıköy Sahne
  26 Mart 2023 Pazar 13:00
  90,00 TL
  Satışa Kapalı

Robin Hood Kralın Dönüşü Hakkında

Yaş Sınırı: 6+

Doğruluk, dürüstlük ve iyilik gibi kavramlar sadece modern toplumda mı sorgulanmaya başladı? Yoksa her dönem sorgulanıyor muydu? İlk defa 12. yy'da ortaya çıkan ve var olup olmadığı bilinmeyen bir kahraman, hayatımızda hala var olup olmadığını bilmediğimiz bu kavramları bize sorgulatabilir mi? Masal sahnede gerçeğe dönüşürse evet! Robin Hood Kralın Dönüşü sizi alıp Notthingham Shire ormanlarında destansı bir yolculuğa çıkartıyor. Zenginfakir, ezen-ezilen, iyilik-kötülük gibi kavramlar sorgulanırken bir de aşk hikayesi masalı harmanlanıyor. Robin Hood gündelik hayatta iyilikten yana herkesin karşılaştığı problemlere göğüs gererken hayatının aşkını da kazanabilecek mi?
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Hasanpaşa Mahallesi Atabey Sokak No 9 Kadıköy Kadıköy / İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Robin Hood Kralın Dönüşü - 26 Şubat Pazar 12:00 - İkincikat Kadıköy Sahne Adet 90,00 TL
Robin Hood Kralın Dönüşü (İngilizce) - 26 Mart Pazar 13:00 - İkincikat Kadıköy Sahne Adet 90,00 TL
Robin Hood Kralın Dönüşü Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Robin Hood Kralın Dönüşü biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Robin Hood Kralın Dönüşü bileti 90 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Robin Hood Kralın Dönüşü bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Robin Hood Kralın Dönüşü biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Robin Hood Kralın Dönüşü biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Robin Hood Kralın Dönüşü biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder