Köpek Olmak İstemiyorum Bileti

  Ankara - Türkiye

Tiyatro

Köpek Olmak İstemiyorum Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Köpek Olmak İstemiyorum Bilet Seçenekleri

 • Köpek Olmak İstemiyorum - 27 Kasım 13:00 Tiyatro Tempo
  27 Kasım 2022 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Köpek Olmak İstemiyorum - 16 Nisan Pazar 13:00 - Tiyatro Tempo
  16 Nisan 2023 Pazar 13:00
  55,00 TL
  Satışa Kapalı

Köpek Olmak İstemiyorum Hakkında

3-9 yaş arası çocuklar için uygundur.

Süre : 40 Dakika

Kendini beğenmiş Horoz bir köpek kulübesini görüp köpek olmaya heveslenir. Kalabalık bir kümes yerine bir kulübede tek başına yaşamak keyifli olacaktır. Köpekse gün boyu gelene geçene havlamaktan, insanları bacaklarından ısırmaya çalışmaktan ve sahibinin onu ip atlamaya zorlamasından bıkmıştır. O artık köpek olmak istememektedir. Ya Kedi? Kedi ise her ikisinin de yerine geçip onlarla eğlenmeyi tercih eder. Herkes başkası olmak ister ama bu nasıl olacaktır acaba?
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Köpek Olmak İstemiyorum - 27 Kasım 13:00 Tiyatro Tempo adet 45,00 TL
Köpek Olmak İstemiyorum - 16 Nisan Pazar 13:00 - Tiyatro Tempo Adet 55,00 TL

Köpek Olmak İstemiyorum Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Köpek Olmak İstemiyorum biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Köpek Olmak İstemiyorum bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Köpek Olmak İstemiyorum bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Köpek Olmak İstemiyorum biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Köpek Olmak İstemiyorum biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Köpek Olmak İstemiyorum biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.