Kömür Adam Bileti

 Ankara - Türkiye

Tiyatro

Kömür Adam Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Kömür Adam Bilet Seçenekleri

 • Kömür Adam - 27 Kasım 18:00 Tiyatro Tempo
  27 Kasım 2022 Pazar 18:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Kömür Adam - 25 Aralık 18:00 Tiyatro Tempo
  25 Aralık 2022 Pazar 18:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Kömür Adam - 22 Ocak 18:00 Tiyatro Tempo
  22 Ocak 2023 Pazar 18:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Kömür Adam - 12 Şubat 18:00 - Tiyatro Tempo
  12 Şubat 2023 Pazar 18:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

Kömür Adam Hakkında

Yaş Sınırı: 9+

Süre : 60 Dakika

Bir Hollanda halk masalından esinlenilerek yapılan oyunda, blacklight ışık tekniği kullanılmaktadır. Hollanda'ya özgü sembollerin yer aldığı bu oyun çömlek ustası bir baba ve oğlu Kai'nin yaşamını anlatır. Bir gün babası, Kai'ye yaptığı çömlekleri satmak için şehire gideceğini ve kendisi evde yokken, odun toplamaya çıkarsa ormanda bulunan terkedilmiş evden uzak durmasını söyler. Sizce Kai babasının sözünü dinlemiş midir? Yoksa onu bir macera mı beklemektedir? Cevabı oyunumuzda...
 

Kurallar

 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Kömür Adam - 27 Kasım 18:00 Tiyatro Tempo adet 45,00 TL
Kömür Adam - 25 Aralık 18:00 Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL
Kömür Adam - 22 Ocak 18:00 Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL
Kömür Adam - 12 Şubat 18:00 - Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL

Kömür Adam Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kömür Adam biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Kömür Adam bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Kömür Adam bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Kömür Adam biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Kömür Adam biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Kömür Adam biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.