Kertenkelenin Ardından Bileti

 İstanbul - Türkiye

Tiyatro

100,00 TL - 150,00 TL

Kertenkelenin Ardından Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Kertenkelenin Ardından Bilet Seçenekleri

 • Kertenkelenin Ardından - 16 Ocak 20:30 - Şişli Tiyatrosu
  16 Ocak 2023 Pazartesi 20:30
  100,00 TL - 150,00 TL
  Satışa Kapalı

Kertenkelenin Ardından Hakkında

Süre         : 55dk
Yaş Sınırı : 13+

Tiyatro Mora’nın ilk oyunu Kertenkelenin Ardından; şehrin arka mahallelerinin birinde yaşayan, kendisi için biçilmiş rolü oynamaktan sıkılıp kuruyemişçi dükkânı açmaya karar veren genç bir kadının beraberinde ruhunu sınır ihlallerine sürükleyen kambur, aksak, güdük ve fakat olağan dışı hikâyesini seyirciyle buluşturuyor. Bir cinayete karışmadığı, tacize, tecavüze uğramadığı, madalya kazanmadığı, kayınpederiyle kaçmadığı, güzellik yarışmasına katılmadığı, anne olmadığı, büyük ikramiyeyi on ikiden vurmadığı, inekleri sağmadığı, kitap okuduğu, pencereden bakmayı reddedip sokağa çıktığı, herhangi bir ödül almadığı için adı anılmaya değer görülmeyen kadınlara ithaf edilmiş bir oyun Kertenkelenin Ardından.
 
Yazan: Tolgay Hiçyılmaz
Yöneten: Kübra Şafak
Dekor Tasarım: Kolektif
Işık,Kostüm ve Aksesuar: Kolektif
Afiş Tasarım: Aycan Kızılkaya
 
Oynayan : Merve Conker

Etkinlik Kuralları

 • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
 • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Abide-i Hürriyet Cd No:114/1 Arzu Pasajı Merkez Şişli / İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Kertenkelenin Ardından - 16 Ocak 20:30 - Şişli Tiyatrosu Tam 150,00 TL
Öğrenci 100,00 TL

Kertenkelenin Ardından Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kertenkelenin Ardından biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Kertenkelenin Ardından bileti 100 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Kertenkelenin Ardından bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Kertenkelenin Ardından biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Kertenkelenin Ardından biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Kertenkelenin Ardından biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.