Kertenkelenin Ardından Bileti

 İstanbul - Türkiye

Tiyatro

Kertenkelenin Ardından Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com 'da!

Paylaş :

Kertenkelenin Ardından Bilet Seçenekleri

  Aktif olan herhangi bir bilet bulunmamaktadır

Kertenkelenin Ardından Hakkında

Süre         : 55dk
Yaş Sınırı : 13+

Tiyatro Mora’nın ilk oyunu Kertenkelenin Ardından; şehrin arka mahallelerinin birinde yaşayan, kendisi için biçilmiş rolü oynamaktan sıkılıp kuruyemişçi dükkânı açmaya karar veren genç bir kadının beraberinde ruhunu sınır ihlallerine sürükleyen kambur, aksak, güdük ve fakat olağan dışı hikâyesini seyirciyle buluşturuyor. Bir cinayete karışmadığı, tacize, tecavüze uğramadığı, madalya kazanmadığı, kayınpederiyle kaçmadığı, güzellik yarışmasına katılmadığı, anne olmadığı, büyük ikramiyeyi on ikiden vurmadığı, inekleri sağmadığı, kitap okuduğu, pencereden bakmayı reddedip sokağa çıktığı, herhangi bir ödül almadığı için adı anılmaya değer görülmeyen kadınlara ithaf edilmiş bir oyun Kertenkelenin Ardından.
 
Yazan: Tolgay Hiçyılmaz
Yöneten: Kübra Şafak
Dekor Tasarım: Kolektif
Işık,Kostüm ve Aksesuar: Kolektif
Afiş Tasarım: Aycan Kızılkaya
 
Oynayan : Merve Conker

Etkinlik Kuralları

  • Satılan biletler promosyonlu/indirimli olduğu için koltuk seçimi yapılmamakta olup, Tiyatro/Organizatöre en uygun koltuğu etkinlik girişinde tarafınıza sağlayacaktır.
  • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
  • Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik işlemleri yapılamamaktadır.
  • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Abide-i Hürriyet Cd No:114/1 Arzu Pasajı Merkez Şişli / İstanbul

Yorum Gönder