Karbeyaz Tavşan Bileti

 Ankara - Türkiye

Tiyatro

Karbeyaz Tavşan Tiyatro Oyunu En Ucuz Fiyat Seçenekleri ile Bilet.com'da!

Paylaş :

Karbeyaz Tavşan Bilet Seçenekleri

 • Karbeyaz Tavşan - 13 Kasım 13:00 Tiyatro Tempo
  13 Kasım 2022 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Karbeyaz Tavşan - 08 Ocak 13:00 Tiyatro Tempo
  08 Ocak 2023 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı
 • Karbeyaz Tavşan - 26 Şubat 13:00 Tiyatro Tempo
  26 Şubat 2023 Pazar 13:00
  45,00 TL
  Satışa Kapalı

Karbeyaz Tavşan Hakkında

3-9 yaş arası çocuklar için uygundur.

Süre : 40 Dakika

Kardan adam geceleri canlanıp yıldızları saymaya bayılır. Onun en çok sevdiği şey ise, evlerden gelen kestane kokularını havuç burnuyla içine çekmek. Ancak yaramaz bir tavşan, mahalleye dadanır ve Kardan adamın havuç burnunu yer. Çocuklar her sabah KArdan adama yeni havuç burun takarlar, ancak tavşan tüm havuçları yer... Tavşan bundan vazgeçer mi acaba?
 

Kurallar

 
 • Çocuk oyunlarında ön koltuklar çocuklar için ayrılmıştır. Etkinlik sahibi oyunun durumuna göre koltuk düzeninde değişiklik yapabilir.
 • Oyun esnasında seyircilerin maske takması zorunludur. Lütfen alana maskesiz gelmeyiniz.
 • Gerekli kontrollerin yapılması bakımından oyun saatinden en az 15 dakika önce alanda bulunmanızı rica ederiz.
 • Oyunlar belirtilen saatte başlar. Oyun başladıktan sonra içeriye seyirci alınmamaktadır. Geç kalma durumlarından dolayı bilet iadesi alınmaz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
 • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Bilet.com’ dan talepte bulunulamaz.
 • Kullanıcı Bilet.com üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
 • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Bilet.com kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Harita

Adres: Eti, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:114, 06570 Çankaya/Ankara

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Karbeyaz Tavşan - 13 Kasım 13:00 Tiyatro Tempo adet 45,00 TL
Karbeyaz Tavşan - 08 Ocak 13:00 Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL
Karbeyaz Tavşan - 26 Şubat 13:00 Tiyatro Tempo Adet 45,00 TL
Karbeyaz Tavşan Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Karbeyaz Tavşan biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Karbeyaz Tavşan bileti 45 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Karbeyaz Tavşan bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Karbeyaz Tavşan biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Karbeyaz Tavşan biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Karbeyaz Tavşan biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Yorum Gönder